2737
2734

@niniyar_1    

@niniyar_3    

@niniyar_2    

@niniyar_5    

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنمhttps://www.ninisite.com/user/f7787b83-2157-4527-995e-78e5a29b0da1/18-narnia✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر او تو را بر سر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️ اگه توی تاپیکای استارتر نظری داشتم که مخالفش بودی واقعا مجبور نیستی ریپلای کنی 😊❤️اگر سوالی در زمینه زبان انگلیسی داشتید تگم کنید خوشحال میشم بتونم کمک کنم ❤️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
@niniyar_1     @niniyar_3     @niniyar_2     @niniyar_5 &nbs ...

نی نی یار یک نی نی یار حذفه

نی نی یار دو ساعت ده شب تا چهار صبح هستن

نی نی یار سه شیش صبح تا پنج عصر

نی نی یار پنج ساعت پنج تا ده شب

ایام تعطیل هم نی نی یار پنج هستن

2740
@niniyar_2    ببخشید امشب خیلی مزاحم میشم مقصر کاربران😅

ممنون از کمکتون به ما و کاربرا

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
ایشون تعلیق شدن یا فقط پست پاک شد

رسیدگی شد

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

اسی من تو اون تاپیکت بودم ما هم فکر کردیم تاپیکت فان هست اول که کلی نفرین کردی بعد اون کاربر بخاطر یک حرف که اصلا نه توهین بود نه چیزی زدی تعلیق کردی 

بعد رفتی زیر پستش بهش سرکوفت زدی از شوهرش 

بعد هم نی نی یار تگ کردی تعلیقش کردی 

واقعا واجدانت آروم هست ؟

چطور تونستی بهش بگی همسرت جای پدرته 

تو از دل اون دختر خبر داشتی که چیا تو زندگیش گذشته 

مگه خنده جرمه حالا که مشکل داره حق خندیدن نداره؟

من واقعا موندم که شما چطور با این شخصیت منفی گراتون 

از خدا توقع برکت دارین 

هرگز بدبختی کسی را تو سرش نکوب هرگز 

خودت دچار میشی 

خیلی طاقت آوردم چیزی نگم اما نتونستم 

امیدوارم تو رو ببخشه 

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است