2737
2739

فردا امتحان دارم حالم واقن خوبنبود و از یه طرفم یجوری بودم اصن دلم به درس نمیرفت

فردا اولین روزیه که بدون هیچی خوندن دارم میرم سر امتحان .از تصوز اینکه برگه رو بیارن و سوالا برا مبهم باشه دستام میلرزه😭

(army)💜✨خوب نیست ارتش ارمی باهم غریبه باشن .درخواست دوستی بدین اشنا شیم باهم قربون صدقه ی بچه هامون بریم😂شاد و شنگول و منگول هستم .به چاک لای دیوار هم میخندم .زود گرم میگیرم سن و سالم حالیم نیس🙄😂راستی کیبوردم هم حرفpفارسی رو نداره (انقد ک میئرسید😶)..من بشه ی خودتممم قربونش بشمه خودتممم...تائیک باحال و خنده دار و بحث جنجالی بود تگم کنین من نباشم اصن تائیک بی روح میشه.بلخره یکی باید باشه نظرای چرت و ئرت بده دیگه نه؟😁😂سوهان روح مامانمم هستم .هر دقیقه هر ساعت . هرروز در حال تراشیدن روح مادر عزیزم هستم   فدات بشم گوگولی لجباززز😘😘😝😝

دیگه نخوندی دیگه

اینم میگذره و میره 

بیخودی استرس نده ب خودت

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟!

پس من چی بگم که چهار ساله افسردکی نمیزاشت دریچس بخونم باعث شد از تیزهوشان انصراف بدم

چه وقتایی که کتابو باز میکردم ولی نمیتونستم بخونم دقیقا صبح میرفتم و برکه میومد جلوم و حالم بد میشد از اینکه چرا مرض روانی گرفتم

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2728
واااای تو چقد منی😭

چق ما خررریم😭

(army)💜✨خوب نیست ارتش ارمی باهم غریبه باشن .درخواست دوستی بدین اشنا شیم باهم قربون صدقه ی بچه هامون بریم😂شاد و شنگول و منگول هستم .به چاک لای دیوار هم میخندم .زود گرم میگیرم سن و سالم حالیم نیس🙄😂راستی کیبوردم هم حرفpفارسی رو نداره (انقد ک میئرسید😶)..من بشه ی خودتممم قربونش بشمه خودتممم...تائیک باحال و خنده دار و بحث جنجالی بود تگم کنین من نباشم اصن تائیک بی روح میشه.بلخره یکی باید باشه نظرای چرت و ئرت بده دیگه نه؟😁😂سوهان روح مامانمم هستم .هر دقیقه هر ساعت . هرروز در حال تراشیدن روح مادر عزیزم هستم   فدات بشم گوگولی لجباززز😘😘😝😝
دیگه نخوندی دیگه اینم میگذره و میره  بیخودی استرس نده ب خودت

اولین باره بدون هیچی خوندن دارم میرم اخه واقعن حالم بد بود😭

خییییییلی راسی اسمت ضحاهه؟ 

ارع

نکونه اشنایی😐

2740
اولین باره بدون هیچی خوندن دارم میرم اخه واقعن حالم بد بود😭

فدای سرت

دنیا که توی این امتحان مدرسه خلاصه نشده 

دفعه بعد جبرانش کن

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
ارع نکونه اشنایی😐

نه اسمه منم ضحا هه تو تاپیکم بودی بهت گفتم بهم تقلب یاد بده ها😂

خدایی من شک کردم من تو نیستم یا تو من نیستی؟ 😂

برابه هیچ چیزی  بیشتر از دو بار اشک نریز چون چشمات عادت میکنه♡هر طوری که خودت دوست داری زندگی کن خودتو دوست داشته باش
نه اسمه منم ضحا هه تو تاپیکم بودی بهت گفتم بهم تقلب یاد بده ها😂 خدایی من شک کردم من تو نیستم یا تو ...

اع  اهاا اره🤣 وای من هم اسم خودم کم ئیدا میکنم الان ذوقیدم😂

این امتحانیم که دیشب واسش زار میزدم معلم گفت هفته بعد میگیرم😂

اع  اهاا اره🤣 وای من هم اسم خودم کم ئیدا میکنم الان ذوقیدم😂 این امتحانیم که دیشب واسش زار می ...

منممم. خیلی خر ذوق میشم😂

امروز تقلب کردم خوب دادم 😂به دوستم که جلوم نشسته بود گفتم یجوری بشیم مراغب منو نبینه بعد حزوه در اوردم یکی یکی نوشتم😂

ولی مدیر به مامانم زنگ زده درس دخترت خیلی ضعیفه حالم گرفتس😥

برابه هیچ چیزی  بیشتر از دو بار اشک نریز چون چشمات عادت میکنه♡هر طوری که خودت دوست داری زندگی کن خودتو دوست داشته باش
منممم. خیلی خر ذوق میشم😂 امروز تقلب کردم خوب دادم 😂به دوستم که جلوم نشسته بود گفتم یجوری بشیم مرا ...

اخه ما سوالاتمون همیشه مفهومیه لامصب  فقط باید با بغل دستیم مشورتی حل کنم واس همون لو میرم😂😂😂

من در عوض الان خورد تو ذوقم خیلییی

برو تائیک اخرم😪