2737
2739
عنوان

کسی در مورد قطره رفلاکس نوزاد دو ماهه میدونه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 90619 بازدید | 113 پست
سلام عزیزم منم دختر ۱۴روزش هست و سه روزه همین علائم داره شیر خودمو هم میدم شیر خشکم اپتامیل معمولی م ...

من آلان که ۵۰ روزشه حدودا یک هفته س فقط شیر خودم رو میدم ، اوایل شیر نداشتم شیر خشک آپتامیل هم میدادم که کم کردم والان نمیدم . امروز مشاوره تلفنیدبا دکتر مقدادی داشتم گفت شیر خودتو قطع کن و شیر خشک سیملاک کامفورت بده و آزمایش مدفوع بگیر که آلرژی رو نشون میده !! نمیدونم چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچتون تا چند وقت رفلاکس‌داشت ؟ همیشه بعد از شیر خوردن بالا میاورد؟

سوال اولتونو واقعا یادم نیست حدود ۸ یا ۹ ماهگی از وقتی اومد سر سفره ، سوال دوم هم بله همیشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
من  نصف ساسه از پودرشو تو شيرم حل ميكردم صبح ها ميدادم؛ اين دفعه كه بردم دكتر ؛خس خس سينش ...

سلام عزیزم بچتون خوب‌شد؟ پسر من دو ماهشه . علایم رفلاکس‌داره ولی هر دکتری میبرم میگن هنوز نباید داروی رفللکس شروع کرد، خس خس سینه داره و وقتیدشیرم بخوره اگر بلافاصله عمود نگهش ندارم بالا میاره. دکتر هم میگه هنوز زوده که بگیم رفلاکس‌داره ! بچم کولیک هم داره و داروهای ضد کولیک بهش میدن برای رفللکس هیچی ندادن! نمیدونم چیکار کنم !! واقعا نگرانیم ریه و مری خراب نشه 

2742
سوال اولتونو واقعا یادم نیست حدود ۸ یا ۹ ماهگی از وقتی اومد سر سفره ، سوال دوم هم بله همیشه

ممنون عزیزم، من که هر دکتری میبرم میگن علایم مربوط به کولیک هست و بچه دو ماهه نمیشه گفت‌رفلاکس‌ داره ، دارو هم نمیدن! با اینکه خس خس داره و اگر بعد شیر دهی عمود نگهش ندارم بالا میاره ! نمیدونم چیکار کنم . دیروز با دکتر مقدادی انلاین ویزیت شدم میگه آلرژی به لاکتوز شیرت هست و باید شیر خودتو قطع کنی و شیر خشک مخصوص شروع کنی ! نمیدونمبه حرف کدوم دکتر گوش‌کنم ! دکتر شهر خودمون میگه تا ۴ ماهگی صبر کن . ولی بچه واقعا اذیت هست اصلا آروم و قرار نداره ! 

ممنون عزیزم، من که هر دکتری میبرم میگن علایم مربوط به کولیک هست و بچه دو ماهه نمیشه گفت‌رفلاکس‌ داره ...

مهربان حس میکنم این حرفو از من قبول نمیکنی ولی من خواهرانه میگم به صد ها نفر هم گفتم اخرش گفتن آره ما به حرف تو رسیدیم!

دیگه دکتر نبر

مخصوصاً اگر بچه اولته همه چیز برای تو عجیبه

درصورتیکه کاملا طبیعیه

این دستگاه گوارش کاملا نو هست و داره یاد میگیره ماهیچه هاشو قوی و آنزیم هاشو تنظیم کنه

فقط شما مدارا و صبوری کن

همیشه عمودی نگه دار تا سبک شه سر معده ش

کمکش کن

قول میدم بزودی قلقش دستت بیاد

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
مهربان حس میکنم این حرفو از من قبول نمیکنی ولی من خواهرانه میگم به صد ها نفر هم گفتم اخرش گفتن آره م ...

قربونت عزیزم، ولی اینقدر این بچه اذیت هست و بی قرار که دلم کبابه براش، روزی‌یکی‌دوبار خودم خم باهاش کریه میکنم بس که اذیت شدنش رو میبینم .

عزیز یک سوال دور مقعدش قرمز شده و دون دون شده ، بچه شما هم اینطوری میشد ؟

قربونت عزیزم، ولی اینقدر این بچه اذیت هست و بی قرار که دلم کبابه براش، روزی‌یکی‌دوبار خودم خم باهاش ...

باید کمکش کنی ، شیر میخوره بعدش ۲۰ دقیقه عمود نگهش داری نشونه ی حساسیته به دکتر گفتی؟

2740
باید کمکش کنی ، شیر میخوره بعدش ۲۰ دقیقه عمود نگهش داری نشونه ی حساسیته به دکتر گفتی؟

با دکتر مقدادی انلاین صحبت کردم گفتن حساسیت به لاکتوز شیر هست و باید شیر خودتو قطع کنی شیر خشک بدی ! اما دکتر شهر خودمون گفت زیاد نیست و شیر خودتو بده !!! نمیدونم به حرف کی کوش کنم چیکار کنم 

با دکتر مقدادی انلاین صحبت کردم گفتن حساسیت به لاکتوز شیر هست و باید شیر خودتو قطع کنی شیر خشک بدی ! ...

دکتر شهر خودت ، چون اگر حساسیت شدید بود خون توو مدفوعش میدیدی

آزمایش مدفوع ازش گرفتم هنوز جوابش آماده نشده

خونی که میگم قابل مشاهده س

با دکتر مقدادی انلاین صحبت کردم گفتن حساسیت به لاکتوز شیر هست و باید شیر خودتو قطع کنی شیر خشک بدی ! ...

دکتر مقدادی ب همه اینو میگه ب بچه منم گفت ولی نبود و فقط رفلاکس داشت ک با قرص اوکی شد با بچتون بدون اینکه صددرصد مطمئن نشدید اینکارو نکنید اونوقت معده بچتونو کلا با لاکتوز شیر غیر اشنا میکنید و در بزرگسالی داستان میشه

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2706