2737
2739

بچه ام دو ماهشه، رفلاکس داره و توو روز اصلا نمیخوابه، نمیتونم به هیچ کاریم برسم، دکتر قطره دایمتین داده، کسی در مورد این قطره اطلاعی داره؟ خوبه؟

عزیزم اگر رفلاکسش خیلی شدیده و شیر رو با جهش خیلی زیاد و دفعات خیلی زیاد میده بیرون ببر متخصص.  داروی خارجی هم بگیر براش. انشالله به مرور بعد  پنج ماهگی کم کم خوب میشه بدون دارو هم.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم اگر رفلاکسش خیلی شدیده و شیر رو با جهش خیلی زیاد و دفعات خیلی زیاد میده بیرون ببر متخصص.   ...

عزیزم بچه ام اصلا استفراغ نمیکنه، فقط بعد شیر خوردن با اینکه آروغش رو میگیرم هی یه چیزی میاد توو دهنش و قورت میده، تووی خواب هم همینجوریه وقتی خوابش برد بعد ده دقیقه از خواب بیدار میشه و داره یه چیزی قورت میده

عزیزم اگر رفلاکسش خیلی شدیده و شیر رو با جهش خیلی زیاد و دفعات خیلی زیاد میده بیرون ببر متخصص.   ...

آخه میگن بچه ای که رفلاکس داره بعد سه ماهگی دیگه شیر مادر رو نمیگیره یا سخت میگیره درسته؟؟؟

2740
رفلاکسش در چه حدیه سونوگرافی بردی؟شیر خودتو میخوره یا شیر خشک؟

عزیزم شیر خودمو میخوره، سونو نبردم، اصلا استفراغ نمیکنه فقط موقع خواب یا بیداری یه چیزی میاد توو دهنش و قورتش میده

عزیزم شیر خودمو میخوره، سونو نبردم، اصلا استفراغ نمیکنه فقط موقع خواب یا بیداری یه چیزی میاد توو دهن ...

رفلاکس پنهان داره که بدتره به نظرمن ،دخترمنم دقیقا همینطوری بود به خداتا الان که 15ماهشه واقعا اذیت شدیم ،فقط مراقب باش به ریه ومریش آسیب نزنه برو 1دکتربهتر پیگیرباش اگر دارو جواب نداد دوباره برو وخودتم رژیمتو رعایت کن لبنیات وچای وقهوه وگوجه وکلم خیارومرکبات اصلانخور ،بعد هربارشیر20مین عمود نگهش دار وجای خوابش شیب 45دآشته باشه وهر2ساعت 10مین بیشترشیرنده

درتاریخ 1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد 1صلوات مهمونم کن حاجت روابشی انشالله🙏
رفلاکس پنهان داره که بدتره به نظرمن ،دخترمنم دقیقا همینطوری بود به خداتا الان که 15ماهشه واقعا اذیت ...

ممنونم عزیزم، رفتم پیش بهترین دکتر یزد قطره پدی لاکت و دایمتین داده، دایمتین گفت روزی سه بار ۵ قطره بده تا خوب بشه، اخه هر دو ساعت ده دقیقه شیرش بدم که سیر نمیشه اخه شیرم خیلی زیاد نیست که با ده دقیقه خوردن سیر بشه، حدود نیم ساعت مک میزنه، البته بینش سینه رو در میاره و دوباره میخوره، رژیم هم چشم رعایت میکنم، ممنونم ازت

رفلاکس پنهان داره که بدتره به نظرمن ،دخترمنم دقیقا همینطوری بود به خداتا الان که 15ماهشه واقعا اذیت ...

چجوری مواظب باشم ریه و مری درگیر نشه؟؟؟ اخه زمان های قدیم هم این مشکلات واسه بچه ها بوده اما درمانشون نمیکردن و شدیم ماها که هیچ مشکلی نداریم، من میگم دارو ندیم بهتره، خودش خوب میشه

چجوری مواظب باشم ریه و مری درگیر نشه؟؟؟ اخه زمان های قدیم هم این مشکلات واسه بچه ها بوده اما درمانشو ...

اگر زیادشیربرگرده ونفسش صدابده خس خس یا کلا مدام انگارآدامس میجوه خطرناکه ،قبلا زیاد رفلاکس نبوده الان به خآطرافزودنی ها وامواج زیاده یابه هر دلیلی که قبل نبوده بچه های قدیم فقط دل درد داشتن ،اگر بچه آروم بود خوب شیرمیخورد خوابش و وزنش خوب بودبی قراری نداشت جای نگرانی نیست دارو هم ندادی اشکال نداره 

درتاریخ 1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد 1صلوات مهمونم کن حاجت روابشی انشالله🙏
آخه میگن بچه ای که رفلاکس داره بعد سه ماهگی دیگه شیر مادر رو نمیگیره یا سخت میگیره درسته؟؟؟

نه پسر من رفلاکسش شدید بود. شیر رو همون طور که گفتم می آورد بالا. هم شیر خودم را میدادم هم شیر خشک . بعد شش ماهگی دیگه شیر خشک نخورد.  و بعد پنج ماهگی شد کم کم خوب شد رفلاکسش خدا را شکر

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2706