2733
2739

دوستای خوبم لطفا اگه اومدین توی تاپیک حتی شده ده تا صلوات بفرستید به نیت حاجت رواا شدن هرکی که توی این نذر شرکت میکنه لطفا اگه فرستادین حتما بگید چقد

انشالله همه حاجتاتونو از مادرمون بگیریم🖤

ایت الکرسی هم میذارم اگه دوست داشتین بخونین

خدایا تو بچین؛تو بچینی قشنگه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لطفا صلوات شم بزار 

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲😇 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️
2740

منم ۳۰ تا

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲😇 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️

عکس صلواتم بزار بخونم 

عکس صلواتم بزار بخونم 

باشه عزیزم خب ۱۰۰ تا صلوات میدم

۲۰۰ تا

انشالله همتون حاجت رواشید

اسمم مبینا

میشه برامنم دعا کنید امسال یه بخت خوب نصیبم شه خونه ی پدرم سختمه

انلاین شاپ لباس لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰
2706