2733
2734

وکیل نداری ؟

من وکیل داشتم ، خودش کارارو انجام داد ، فقط من چند جلسه مشاوره رفتم و در نهایت تو دادگاه امضا زدم . . .

🛑 توجه توجه ‼️ آقا هستم🛑✴️با اینکه پیر شدم ... هنوز هم از شب میترسم . . . اما نه از تاریکی . . .✴️یک روز اسمت را خواهم فهمید ، آنروز آنقدر بلند صدایت میکنم که دیگر هیچ صدایی را نشنوی . . .✴️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
من توافقی جدا شدم حتی وکیلم نگرفتم چند جلسه مشاوره رفتیم بعدش دادگاه امضا زدم تموم شد

دادگاه چند جلسه است؟

توی دادگاه چیا میپرسه؟

چقد طول کشید

مشاور چیا میگه معمولا؟

خدایا تو بچین؛تو بچینی قشنگه...
دادگاه چند جلسه بودش؟

ی بار ، اول رفتیم دادگاه ، دادگاه شرایط طلاق و تایید کرد ، بعد رفتیم محضر خطبه خوند

🛑 توجه توجه ‼️ آقا هستم🛑✴️با اینکه پیر شدم ... هنوز هم از شب میترسم . . . اما نه از تاریکی . . .✴️یک روز اسمت را خواهم فهمید ، آنروز آنقدر بلند صدایت میکنم که دیگر هیچ صدایی را نشنوی . . .✴️
دادگاه چند جلسه است؟ توی دادگاه چیا میپرسه؟ چقد طول کشید مشاور چیا میگه معمولا؟

من مشاوره نرفتم

فقط یه بار دادگاه رفتم

اگه شوهرت راضی باشه واقعا خیلی طول نمیکشه نهایتا سه ماه (خونه پرش گفتم با همه کاراش)البته باز حداقل زنگ بزن از یه وکیلی بپرس(بستگی به وکیلت داره کاراتو جلو بندازه یا نه)

چقد طول کشید کل پروسه؟

40 روز تقریبا

مشاور ی مشت چرت و پرت میگه

من ک چون تصمیم قطعیمو گرفته بودم فقط میگفتم نمیخام طرفمم همینطور

دیگ اولین جلسه مشاور قانع شد بود ک برا ما نمیشه جلسات بعدی فقط نصیحت میکرد

دادگاهم من اصن نرفتم ی جلسه رفتم امضا زدم تموم شد

2706