2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مرسی عزیزم چقد وقت برد پروسه تون و اینک یبار رفتین دادگاه فقط؟

اره کلا دو ماه شد و ی روز صبح رفتم دادگاه و پرسید ک واقعا میخام جدا بشم منم اوکی و دادم اونم برگه طلاقمو امضا و مهر کرد و بعد اون روز دو روز خوردم ب تعطیلی و بعدشم طلاق

2731
عقد بودین؟شما شرایطتتون چیبود ک قبول کرد

بعد ده سال زندگی ، توافقی جدا شدیم ، هرچی پول داشتم دادم بابت مهریه و طلاق گرفتیم . . . اون سال 1 میلیارد پیاده شدم ، مهریه اش 313 سکه بود

🛑 توجه توجه ‼️ آقا هستم🛑✴️با اینکه پیر شدم ... هنوز هم از شب میترسم . . . اما نه از تاریکی . . .✴️یک روز اسمت را خواهم فهمید ، آنروز آنقدر بلند صدایت میکنم که دیگر هیچ صدایی را نشنوی . . .✴️
پزشکی قانونی نرفتی؟

نه مگه پزشک قانونی میخواست ؟

🛑 توجه توجه ‼️ آقا هستم🛑✴️با اینکه پیر شدم ... هنوز هم از شب میترسم . . . اما نه از تاریکی . . .✴️یک روز اسمت را خواهم فهمید ، آنروز آنقدر بلند صدایت میکنم که دیگر هیچ صدایی را نشنوی . . .✴️
دلیل طلاقتون چی بود و قاضی چی پرسید

نمیخاسیم همو

من  ی ماه بود عقد کرده بودم که تصمیم ب جدایی گرفتم و چون باکره بودم بچه ای نداشتم و حق وحقوقمم بخشیدم نیازی ب وکیل نداشتم ۴ سال پیش جدا شدم 

بعد ده سال زندگی ، توافقی جدا شدیم ، هرچی پول داشتم دادم بابت مهریه و طلاق گرفتیم . . . اون سال 1 می ...

چطور قبول کردین با دادن مهریه توافقی جداشین

آخه کسی ک بخاد مهریه بده توافقی جدا نمیشه بعد کلی دور از جون لاشی بازی و اذیت کردن طلاق میده

خدایا تو بچین؛تو بچینی قشنگه...
نمیخاسیم همو من  ی ماه بود عقد کرده بودم که تصمیم ب جدایی گرفتم و چون باکره بودم بچه ای نداشتم ...

عزیزم شما ک پزشکی قانونی رفتی چطور بود من خیلی استرس دارم

خدایا تو بچین؛تو بچینی قشنگه...
بعد ده سال زندگی ، توافقی جدا شدیم ، هرچی پول داشتم دادم بابت مهریه و طلاق گرفتیم . . . اون سال 1 می ...

چه بد ناراحت شدم میشه بدونم علت جداییتون چی بود؟

البته از استارتر معذرت میخوام تو تاپیکش حرف غیرمرتبط میزنم