2733
2739

من شنبه میرسم مشهد

میخام ببینم هواش چطوره

پالتو بردارم یا ی بافت و مانتوی مخمل بسه؟

ممنون میشم بگین❤️

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نمیدونم فقط ی چیزی بگم😥 میشه از پیامم اسکرین شات بگیری یا اگ یادت بود بیای رو ب حرم پیاممو بخونی... ب امام رضا بگو بت پناه آورده تورو ب جوادت قسمت میدم کمکم کن ...برام واسطه شو پیش خدا دست تو دستش بیام حرمت تو ک میدونی چقد دوستت دارم ناامیدم نکن از خودت....میخام وقتی اومدم داشته باشمش تورو ب فاطمه تورو ب فاطمه تورو ب فاطمه

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
من نمیدونم فقط ی چیزی بگم😥 میشه از پیامم اسکرین شات بگیری یا اگ یادت بود بیای رو ب حرم پیاممو بخونی ...

حتما میگم عزیزم❤️

2740
حتما میگم عزیزم❤️

مممنونم عزیزم 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
@ایسان234     @twinkelgirl     @مهربانوووووووو     سلام دوستان ...

سلام عزیزم سفر بی خطر

به به خوش بگذره التماس دعا

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
سلام عزیزم سفر بی خطر به به خوش بگذره التماس دعا

مرسی عزیزم انشاالله قسمت خودتون

گفتم از شمام حلالیت بگیرم باز😁

مرسی عزیزم انشاالله قسمت خودتون گفتم از شمام حلالیت بگیرم باز😁

عزیزدلی جات اینجاست❤️

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2706