2733
2734
عنوان

میشه ی امار بدین هوای مشهد سرده یا متوسط🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 55 پست
@ایسان234     @twinkelgirl     @مهربانوووووووو     سلام دوستان ...

سلام عزیزم خوبی بسلامتی😍عکس و دعا یادت نره🤍

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشهدی جون اومدی؟؟؟

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
مشهدی جون اومدی؟؟؟

سلوم عشقم😁

اری

جمعه رفتیم هفته بعدش پنجشنبه غروب رسیدیم خونه

جاتون خالی خیلی خوب بود🥲

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
2731
سلوم عشقم😁 اری جمعه رفتیم هفته بعدش پنجشنبه غروب رسیدیم خونه جاتون خالی خیلی خوب بود🥲

سلام عزیزم زیارتت قبول باشه😍😍

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
مرسی انشاالله قسمت خودتون❤️❤️ چخبرا

فدا 

سلامتی عزیزم هیچی😁

فدا  سلامتی عزیزم هیچی😁

بازم تبریز برف اومده خاستم بگم خوش ب حالتون😫🤣ما اینجا سرمای خالی داریم فقط

مشهد خیلی بهتر بود هواش اینجا حاضر نیستم از خونه برم بیرون😐

بازم تبریز برف اومده خاستم بگم خوش ب حالتون😫🤣ما اینجا سرمای خالی داریم فقط مشهد خیلی بهتر بود هوا ...

🤣🤣🤣🤣🤣بیا تبریز

سوغاتی چی اوردی؟؟؟

🤣🤣🤣🤣🤣بیا تبریز سوغاتی چی اوردی؟؟؟

کاش میشد

هیچی😁😁😁

واسه خانواده ها فقط زرشک و زردچوبه و نبات اوردیم

واسه خودمون یکم خرید کردیم و شکلات و اینا خریدیم 

اخه دو سال رفتیم واسه بقیه سوغاتی خریده بودیم امسال دیگ نخریدیم😁

کاش میشد هیچی😁😁😁 واسه خانواده ها فقط زرشک و زردچوبه و نبات اوردیم واسه خودمون یکم خرید کردیم و ...

عسککککک😁😁😁😁

خودم زشت افتادم حالا بزار فک کنم ببینم بفرستم یا ن🤣

ماشالله خدا حفظش کنه😍

ماشالله خدا حفظش کنه😍

فدااات❤️خودم زشت افتادم بدون ارایشم هنه جا وگرنه میفرستادم

ی فیلمم دارم یادم بنداز اپلود کنم فردا

فدااات❤️خودم زشت افتادم بدون ارایشم هنه جا وگرنه میفرستادم ی فیلمم دارم یادم بنداز اپلود کنم فردا

امروز فرداست😂😂😂بفرس‌بیاو