2737
2739

خواهرم یه مدت اصن از یه گوشش نمیشنید امروز بردنش دکتر دکتر بهشون گفته گوشش سکته کرده ب مامانم زنگ زدم بهم گف دارم از نگرانی میمیرم توروخدا اگه میذونید بگید چیه ینی چیز خطرماکیه?

اگه اینا مسلمونن                                                 یارب کافرم کن😏
چرا اینجوری شده؟

نمیدونم دارم از استرس میمیرم همیتجوری دارم اشک میریزم سرم داره میترکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه نفر اینجوری شد    یه آمپولی براش زد دکتر و گفت هیچ قولی بهت نمیدن  بعد یه مدت که فقط صدای سوت میشنید تو گوشش  خدا رو شکر شنوایش بگرشت

اونم شب خوابید صبح پاشده بود اینجوری شده بود

نمیدونم

ولی دکتر خوبیه؟

بعضی دکترا چیز کوچیک رو بزرگ میکنن

و گاهی مثه یکی از اطرافیان م چیز بزرگ رو بهش میگن‌هیچی ات نیست تقویتی بزن

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
یه نفر اینجوری شد    یه آمپولی براش زد دکتر و گفت هیچ قولی بهت نمیدن  بعد یه مدت که ف ...

ینی چیز خطرناکی نیس الهی بمیرم برای خواهرم کلی درد داره وقتی مامانم بهم گف داشتم سکته میکردم ینی خطر جانی نداره?

نمیدونم ولی دکتر خوبیه؟ بعضی دکترا چیز کوچیک رو بزرگ میکنن و گاهی مثه یکی از اطرافیان م چیز بزرگ ...

نمیدونم پیش چ دکتری بردن فقط وقتی ب مامانم زنگ زدم گف دکتر اینو گفته 

2738
نمیدونم پیش چ دکتری بردن فقط وقتی ب مامانم زنگ زدم گف دکتر اینو گفته 

انشاءالله چیزی نیست نگران نباش

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
ینی چیز خطرناکی نیس الهی بمیرم برای خواهرم کلی درد داره وقتی مامانم بهم گف داشتم سکته میکردم ینی خطر ...

نه بابا  جانی چیه  نهایت یه گوشش کمشنوا یا ناشنوا بشه    خدا رو شکر اون یکی گوش خوبه 

وای ینی کسی نمیدونه چیه 

واقعیتش میدونم ولی بگمت؟

هیچی اجی دیگ تمومه دیگه گوشش کر شده من ک بابام سکته گوش کردن چندبارم عمل کردن اخ ک گوش میانیشون هم اسیب دید این وسط و تعادلشونم داشتن از دست میدادن سرتو درد نیارم فایده ای نداشت و حتی با سمعکو اینا هم نمیشه 

انشاالله اجی تو خوب شه 

چند سالشه قند نداره؟

واقعیتش میدونم ولی بگمت؟ هیچی اجی دیگ تمومه دیگه گوشش کر شده من ک بابام سکته گوش کردن چندبارم عمل ک ...

17سالشه

2706