2737
2739

اگه خیلی تیره و زیاده 

لیزر و این چیزا 

اگه نه محصولات پوستی و درمانی

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر او تو را بر سر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️ اگه توی تاپیکای استارتر نظری داشتم که مخالفش بودی واقعا مجبور نیستی ریپلای کنی 😊❤️اگر سوالی در زمینه زبان انگلیسی داشتید تگم کنید خوشحال میشم بتونم کمک کنم ❤️✨

چ نوع لکی؟ چ رنگیه؟

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من سر گونه هام دوتا لک اندازه سکه دارم چندین سال دکتر و دارو کردم و لک مل صورتم رو گرفت در حدی که نمی‌خواستم تو آینه نگاه کنم مقید به زدن ضد آفتاب هم بودم ،دیگه دیدم از دکترا که جز بدتر شدن کاری برنیومد ،ی سری آگوستا زدم و الحمدلله تمام لک ها جز اون دوتا اولی رفتن ،با آگوستا و بعد اون چندتا دیگه صد لک تا میزنم می‌ره ولی ول کنم برمیگرده دیگه زیاد حساس نیستم جدیدا ی کرم acmتبلیغش رو دیدم گرونه خیلی ولی ممکنه برم بگیرم 

قهو ه ای

این نوع لکا دیر میرن 

لیزر خوبه 

سرم اوردینری اونی ک برای لک خوبه هم موثر هستش فک کنم

خودت ببین کدوم مدلش برات مناسبه فک کنم آزالاعیک ی همچین چیزی باشه

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
2738

باید ریشه یابی کنی وگرنه هر دارو کرمی بزنی فایده نداره منم لک دارم کلی دکتر رفتم یکیشون مث احمقا برا من ازمایش ننوشت وقتی هم میگفتم ازمایش بنویس زورشون میومد که مثلا ما بلدیم یا تو همش دارو دارو میلیونی دیگه زورم اومد نرفتم دکتر 

تا اینکه چنروز پیش وحشتناک دونه ریخت بیرون جاشونم موند رفتم دکتر گفتم اگه ازمایش ننویسه پا میشم میام دیدم بنده خدا اول ازمایش نوشت😁گفت جوابا رو ببینم بعد دارو میدم امروز صبح جوابا اماده شه میرم ببینم چم شده همزمان هم لک هم جوش اینه زدم لک معمولا اگه ژنتیکی نباشه هورمونیه من وقتی میخام پریود شم صورتم میشه پر جوش و لکه هام پر رنگ تر میشه

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
باید ریشه یابی کنی وگرنه هر دارو کرمی بزنی فایده نداره منم لک دارم کلی دکتر رفتم یکیشون مث احمقا برا ...

انشالله که چیزی نیست.منم کبدم چربه ولی قبل اونم صورتم لک داشت ولی الان خیلی پررنگ ترشدن   

آخه همیشه بایداستفاده کنم؟

ی دوره بعد کمتر 

ب هرحال روتین پوستی باید همیشگی باشه عزیزم

ضدآفتاب هم حتما استفاده کن

انشالله که چیزی نیست.منم کبدم چربه ولی قبل اونم صورتم لک داشت ولی الان خیلی پررنگ ترشدن  

عزیزم قبل هر درمان خودسری حتما دکتر برو ازمایش بده این بهترین راهه

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2706