2737
2734
عنوان

پسرم تنهاست

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 36 پست
با همکلاسی هاش باید ارتباط بگیرین. چون سنش از تاب و سر سره هم گذشته، تو مدرسه یا کلاس های جانبی که م ...

بله عزیزم میبرم نمیخوام دوران نوجوانی بی افته سمت دوست برای شرایط الانش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی اجتماعی و مهربونه اما رفتار بقیه تو ذوق بچه ام میخوره

چی بگم خب خودمم همین طور بودم 😅 تو بچگی خیلی سعی می کردم خوب باشم ولی بازم خیلیا دوست نداشتن باهام بازی کنن .. میگذره ولی تاثیر بدی تو روحیه آدم میذاره اگه این تنهایی تو سنین بعد هم باهاش باشه ..

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
میگم پسر همسن خودش ببینه بدو بدو میره که نخواد بازی کنه .مادرش میگه اصلا بیرون نمیاد سه تا همسایه ها ...

اره این رفتار تو پسرها بیشتره. ارتباط اجتماعی ندارن. ولی کار اونها هم درست نیست. 

ولی کلا خیلی روی همسایه ها حساب باز نکن. شاید والدین شون ترجیح میدن ارتباط همسایه زیاد نباشه. ولی همکلاسی قضیه فرق داره. یک مدت مشخصی کنار هم هستن. کنترل هم میشه مرد ولی تو همسایگی مدیریتش سخت تره

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2731
بچه اولتون ۱۰ سالشه؟ یه سوال شما بچه هاتونو مهد نذاشتین قبل ۵سالگی؟ پسر من اصلا ارتباط و بازی به ب ...

بچه دومم هست منتها با برادرش اختلاف سنی بالا داره تا به‌ حال هر دوستی هم اومده سمتش یه جورایی پس زده .میگم نمیدونم چه طوریه که میگن‌اصلا بچه هامون بیرون نمیان و بازی نمیکنن

اره این رفتار تو پسرها بیشتره. ارتباط اجتماعی ندارن. ولی کار اونها هم درست نیست.  ولی کلا خیلی ...

خودم خوشم نمیاد از همسایه ها اما به خاطر بچه ام چند بار خودم بودم یا اومدن خونمون