2733
2739

سلام دوستان خودم خونه دارم یه خونه سه خوابه اما تاریک خواستم برم یه خونه افتابگیر چقدرم گشتم دو ماهه دارم میگردم بالاخره یه خونه مناسب با پولمون پیدا کردیم همه چیش خوبه اما اصلا حواسم به دیوار مشترک پذیرایی نبود امروز که کلید و تحویل گرفتیم رفتیم تو خونه صدای حرف زدن همسایه بغلی خیلییییی واضح میاومد تو خونه الان خیلی خیلی ناراحتم بعد این همه جستجو حالا اینجور شده خودم هم یه بچه نوجوان دارم که گاهی قاطی میکنه و داد و هوار میکنه و یه بچه دو ساله که گاهی گریه و سر و صدا داره خیلی پشیمونم و مضطرب شدم چون من شوهرمو مجبور کردم از خونه خودمون پاشیم 😭😭😭😭

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد چند ماه. عادی میشه

خداروشکر کن دیوار مشترک اتاق خواب ندارید🤐

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
2728

منم همینطور _ یعنی گوشیش ویبره میزنه صداش میاد 

صدای ما هم فک کنم همش وسط خونه اوناست

خونه های بساز بفروشی داغون همینه دیگه

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...
منو همسرم تو خونه قبلی از استرس شنیدن صدا جرات نداشتیم رابطه داشته باشیم. چند بار همسایه گفت صداتون ...

خاک تو سر این مملکت هیچیش اصولی نیست 😔خونه مامانمینا هم صدای رابطه زن و شوهره میومد مامانم جلوی داداشم خجالت میکشید

2740

خونه منم دیوار مشترک داره

همسایه پشتی خیلییی بچهای بدی داره مداااام با مامان باباشون بحث میکنن

شوهرمم یوقتا دیگه عصبی میشه از صداشون داد میزنه دوباره یونجه تون زیاد شده😂😂😂

منم همش میترسم دعوا بشه 

ولی صداها واضح نیس

اونقدر ادای آدمهای قوی را در آوردم که خودمم باورم شد قوی ام 😏 هرکی دلش گرفته بود من بودم....هرکی غصه داشت من بودم.....هرکس از عالم و آدم بریده بود من بودم......ولی وقتی نوبت ب خودم رسید.....بازم فقط من بودم و من.....🙂🙂🙂 داشتم با عروسک هام بازی میکردم نفهمیدم کی بزرگ شدم و شونه هام اینقدر قوی شد که این همه غم را به دوش کشیدم و آخ نگفتم🤫  هروقت گفتم خسته ام هیچکس باور نکرد خستگی مو این شد ک خسته شدم از زندگی💔 دلم میخواد یک شب بخوابم و دیگه صبح نشه چون واقعا خستم🖤   من اونقدر زیادی مهربونم که بهم میگن احمق پس برای من از سیاست داشتن نگو آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد💔یکی از تناقض هایی که توی زندگیم تجربش کردم این بوده که؛دلم واسه یه نفر خیلی تنگ شده بودش ولی دیگه نمیخواستم توی زندگیم باشه.....عجیب بود نبود.....؟؟؟ نامهربانی آتشم زد....آتشم زد💔💔 من کاربر جدید نیستم از زمان اقدس اینجا بودم....دیگه نی نی سایت جذابیت اون موقع ها را نداره  (قول میدم یک روز بشم ناجی همه زنهایی که به اجبار ظاهری همچو کوه داشتند و از درون نابود....) یک روزی که خواستم از سایت برای همیشه برم داستان زندگیمو حتما تعریف میکنم امیدوارم اون روز آخرش باشه ی پایان شیرین نه مثل این ۳۰ سال تلخ💔
بعد چند ماه. عادی میشه خداروشکر کن دیوار مشترک اتاق خواب ندارید🤐

فکر نکنم برای من عادی بشه چون خونه خودم یک سانت هم دیوار مشترک نداشتم فقط مشکلم تاریکی و نبود پنجره تو اشپزخانه و زندگی با خانواده شوهر تو یه ساختمان بود 

منم همینطور _ یعنی گوشیش ویبره میزنه صداش میاد  صدای ما هم فک کنم همش وسط خونه اوناست خونه ها ...

وای نگو از ویبره گوشی😣 

همسایه بالایی ما ،برا ۶صبح آلارم میزاره،صدای ویبره میاد خونه ما 

من پایین از صدای ویبره بیدار میشم ،اون زنه لامصب انگار مرده😐یه ربعی ویبره میزنه ،لامصب بیدار نمیشه اونو خاموش کنه 😣

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

حال منو دارین شب اولی که وارد خونم شدم.منم فکر میکردم محاله بشه اینجا موند اما شد...ادمیزاد به همه چیز عادت میکنه.صدای عطسه خانم کامل خونه ماست.از دعواهای بین زن و شوهر که نگم.خدا از بساز و بفروش اینجا بگذره چون بارش خیلی سنگینه اون طرف

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2706