2752
2734
عنوان

اونایی که دیوار مشترک با همسایه دارن بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 33 پست
خونه منم دیوار مشترک داره همسایه پشتی خیلییی بچهای بدی داره مداااام با مامان باباشون بحث میکنن شوه ...

وای نگوووو دارم میترسم اخه من تو خونه خودم نشسته بودم چه کاری بود الان عین سگ پشیمونم 

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حال منو دارین شب اولی که وارد خونم شدم.منم فکر میکردم محاله بشه اینجا موند اما شد...ادمیزاد به همه چ ...

وای خدا کنه منم عادت کنم چون خیلی ادم حساسی هستم میترسم غر بزنم شوهرم میکشه منو 

فکر نکنم برای من عادی بشه چون خونه خودم یک سانت هم دیوار مشترک نداشتم فقط مشکلم تاریکی و نبود پنجره ...

سخت نگیر بابا

به نظر من که می ارزه به زندگی با خانواده شوهر

اینجا یه دیوارت مشترکه اونجا همه چیزت مشترک بود

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
2731
وای نگو از ویبره گوشی😣  همسایه بالایی ما ،برا ۶صبح آلارم میزاره،صدای ویبره میاد خونه ما  ...

😂😂😂😂😂

سرفه میکنن صداش میاد 

با تلفن حرف میزنه صدا میاد 

اصن یه وضعی

اون روز با هم دعواشون شده بود فحش میدادن

اخرم آشتی کردن مرغ سرخ شده زنگ زدن بیاره 

قشنگ کل مکالمشون من در جریان بودم😐🤣🤣

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...
وای نگو از ویبره گوشی😣  همسایه بالایی ما ،برا ۶صبح آلارم میزاره،صدای ویبره میاد خونه ما  ...

یه ویبره موبایل که اینه وای به روزی که زلزله بیاد دور  از جون خدایا چه کاری بود من کردم

اون دیوار مشترک را عایق ضد صدا کنید روش را کاغذ دیواری بزنید اینکه مشکلی نیست که به خاطرش استرس بگیر ...

چجوری؟ نشنیده بودم تا حالا ؟ هزینه ش چقدره ؟ بعدم خونه مستاجری فکر نکنم شوهرم هزینه کنه 😔

وای خدا کنه منم عادت کنم چون خیلی ادم حساسی هستم میترسم غر بزنم شوهرم میکشه منو 

من شب اول گریم گرفت چون هفت تا خونه عوض کرده بودم هیچکدوم اینجوری نبود و از قضا اینجا رو خریده بودیم با کلی ذوق و شوق...فقط سعی کنید با همسایه روبرو رابطه خوبی داشته باشین از هر گونه تنش و اختلاف باهاش دوری کنین

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
سخت نگیر بابا به نظر من که می ارزه به زندگی با خانواده شوهر اینجا یه دیوارت مشترکه اونجا همه چیزت ...

اره ۱۸ ساله با خانواده شوهر تو یه ساختمونم دو تا جاری و پدرشوهرم 

من شب اول گریم گرفت چون هفت تا خونه عوض کرده بودم هیچکدوم اینجوری نبود و از قضا اینجا رو خریده بودیم ...

یعنی الان مشکلی دیگه ندارید ؟ دیوار پذیرایی تو مشترک بود ؟ این همسایه درش روبروی ما نیست بغل ماست

یعنی الان مشکلی دیگه ندارید ؟ دیوار پذیرایی تو مشترک بود ؟ این همسایه درش روبروی ما نیست بغل ماست

نه دیگه کنار اومدیم.گاهی من شرمنده اونا میشم بخاطر صداس بچه ها ، مهمون ، جارو برقی گاهی اون بندگان خدا.ولی خداروشکر رابطه خوبی داریم.تا الان به هم گلایه نکردیم ماشا الله

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
نه دیگه کنار اومدیم.گاهی من شرمنده اونا میشم بخاطر صداس بچه ها ، مهمون ، جارو برقی گاهی اون بندگان خ ...

خدا رو شکر عزیزم 

خدا رو شکر عزیزم 

خودتو ناراحت نکن اینم یه دوره تو زندگیتون هست میگذره...تجربه ست دیگه ان شا الله خونه بعدی دقت بیشتر کنید

خودتو ناراحت نکن اینم یه دوره تو زندگیتون هست میگذره...تجربه ست دیگه ان شا الله خونه بعدی دقت بیشتر ...

ممنونم عزیزم شایدم اینقدرا که فکر میکنم بد نباشه ولی چون ادم حساسی هسنم به صدا از خودم میترسم مثللا همین خونه خودمون فقط من به صدای کفتر چاهی حساس بودم و اینقدر غر زدم تا اینکه پاسیو رو توری زدیم واقعا از صداشون متنفرم دست خودم نیست حالا اینجا هم پاسیو داره استرس اونم گرفتم چون صدای این کفترا حالمو خیلی بد میکنه مخصوصا دم صبح که هو هو میکنن

ممنونم عزیزم شایدم اینقدرا که فکر میکنم بد نباشه ولی چون ادم حساسی هسنم به صدا از خودم میترسم مثللا ...

درسته.زندگی سختی داره دیگه ما باید باهاش بسازیم وگرنه دنیا ذاتش نساختنه😄🌹

2706