2737
2734
عنوان

چقدر پسرا ترسناکن.

1919 بازدید | 99 پست

تو کلاس هرکس نماینده میشه همه برنامه هارو به نفع خودش و دوستاش می چینه.و کند میزنم به بقیه .واقعا خیلی قادرند.توی رابطه هم دیگه هم الان کلا طوری شده که همه چیز به نفع ویراست یه دختر باید کامل خودشو در اختیار بذاره تا شاید بیان بگیرنش.😢😤

ازدواج هم که می‌کنن بعد چندسال خیانت می کنند.

خانم ها بیاید در دفاع از آقایون من رو کتک بزنید.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

توی رابطه برای نگه داشتنت که رسما ری.دن

کاربری دوم.بخاطر دعوا با یه آرمی تعلیق شدم و بعد یک سال پرقدرت برگشتم🌱 بی تی اس فن های کم و سن و سال محترم ریپلای نکنن.برای آرامش و تغذیه روحم گیتار میزنم.   میشه از بغض به هنر رسید و از اشک به ساز🦋🤍 اسم کاربریم هم یادگاری از کسی واسم مونده که  من رو اونجوری صدا میکرد خودش الان نیست ولی تیکه کلاماش هنوز باهامن:)💛خوبه همتونم تو امضاتون زدید نمیخواید با ادم احمق بحث کنید لعنتی شاید اون ادم احمق خودتی  ببخشید ولی من نمیتونم کرم درونمو کنترل کنم که کامنت تویی که تو امضات زدی لایک نکن رو لایک نکنم🤝🏻
2740
توی رابطه برای نگه داشتنت که رسما ری.دن

از بس دخترا رو دادن اینکه پسرا اینطورین مشکل از ماست ، بدتر از اینکه دخترا شدن سست عنصر مثلا من جلوی رلم کوتاه نیام یه دختر دیگه سریع میچسبه بهش همه جوره هم ساپورتش میکنه متاسفم واسه نسل زن 

2706