2733
2734
عنوان

چقدر پسرا ترسناکن.

| مشاهده متن کامل بحث + 1922 بازدید | 99 پست
نزنینم اما اگر دخترا خودشونو راحت دراختیار نزارن پسرا هم انقدر برا ازدواج کردن پرو نمیشن و به خودشون ...

اینم حرفیه آدم باید خودشو دست بالا بگیره با یه مشت آشغ*ال نگرده که انقدر پررو شن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دختری که بخودش احترام نزاره و دم دستی باشه این برخوردا باهاش میشه 

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
2731
اینم حرفیه آدم باید خودشو دست بالا بگیره با یه مشت آشغ*ال نگرده که انقدر پررو شن

دقیقا

وقتی دخترا خودشونو اویزون میکنن قبل ازدواج اجازه لمس میدن یا دوستی قبول میکنن و با طرز تیپشون همه اینارو تایید میکنن بایدم پسرا هار بشن

وای وای اکثرشون فقط وقتی که هنوز بدستت نیوردن خوبن، بدستت که بیارن تبدیل میشن به بلانسبت یه تیکه گوه متحرک

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 

بخاطر اینکه دخترا خودشونو خرد میکنن 

نمونش خود شما 

خودش رو در اختیار بزاره تا بیاد 

بگیرتش 

مگه جنسه تو مغازس که تاریخ انقضاش داره تموم میشه ؟

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
2740
از بس دخترا رو دادن اینکه پسرا اینطورین مشکل از ماست ، بدتر از اینکه دخترا شدن سست عنصر مثلا من جلوی ...

دقیقا که به همجنس های خودمون هم رحم نمیکنیم پسرا ام که بدشون نمیاد از این قضیه  

کاربری دوم.بخاطر دعوا با یه آرمی تعلیق شدم و بعد یک سال پرقدرت برگشتم🌱 بی تی اس فن های کم و سن و سال محترم ریپلای نکنن.برای آرامش و تغذیه روحم گیتار میزنم.   میشه از بغض به هنر رسید و از اشک به ساز🦋🤍 اسم کاربریم هم یادگاری از کسی واسم مونده که  من رو اونجوری صدا میکرد خودش الان نیست ولی تیکه کلاماش هنوز باهامن:)💛خوبه همتونم تو امضاتون زدید نمیخواید با ادم احمق بحث کنید لعنتی شاید اون ادم احمق خودتی  ببخشید ولی من نمیتونم کرم درونمو کنترل کنم که کامنت تویی که تو امضات زدی لایک نکن رو لایک نکنم🤝🏻
متوجه میشما،ولی نمی‌فهمم چی میگی

یه سوال راجب اسمت

چی شد به هم رسیدن آخرش؟

فریحا وامیر  من نصفه دیدم اونموقع ماهواره مون قط شد

الانم می گردم شبکه ها رو نیس دیگ نمیده؟

نام کاربریم یهو شد سواستفاده نکنین لطفا🙃

دختری که خودشو قبل از عقد کامل در اختیار پسر میزاره

برا خودش ارزش قائل نشده 

از طرفی چون پسر به خواسته اش رسیده احتمال اینکه مزدوج بشن کمتره 

از طرفی به خاطر کار حرامشون سرنوشت اشون عوض میشه و چه بسا اون ازدواج سر بگیره خداوند اونا رو به حال خود میزاره و دیگه انتظار  وفاداری کم میشه 

این مورد حتی برا خارجی ها هم قفله،  در کتاب زنان زیرک که نویسنده خارجی هست میگه راحت و زود  خودتان رو کامل در اختیار مرد نگذارید تا قدرتان را بدانند

دقیقا که به همجنس های خودمون هم رحم نمیکنیم پسرا ام که بدشون نمیاد از این قضیه    

اره دیگه همیشه میگیم مردا خیانت می‌کنند خب با کی خیانت می‌کنند با همجنس خودمون‌ که بهمون رحم نکرده 

بخاطر اینکه دخترا خودشونو خرد میکنن  نمونش خود شما  خودش رو در اختیار بزاره تا بیاد  ...

عشقم من دخترای دیگه رو گفتم که دیدم وگرنه من جنتزمم روی دوش کسی ننداختم تا حالا ولی دختری مثل من قسمتش شده تنهایی و دقل بازیهای پسرا

2706