2733
2734
عنوان

چقد سخته زندگی

533 بازدید | 41 پست

قرار بود تولد دخترم براش کیک بخرم 

نشد 

چقد طفلم گریه کرد ای خدا چقد اعصابم بهم ریخته 

اخه سختی تا کی خدا 

میشه برای خوشحالی بچه هام یه صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انشالله تنش سالم باشه

سعی کن ببریدش پارک 

یا تو خونه آهنگ بزاری کلی بوسش کنی و بهش اعتماد بنفس بدی محبت کن به جاش خیلیم محبت کن تا جای این کمبودو پر کنه سریع براش

ولی لطفا خانمایی که می‌بینید اینجور تاپیکارو تا پس اندازی ندارید و شرایط مالی اوکی نیست بچه نیارید 

2728

نمیشد خودت درست کنی؟

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2740

ای خدا چقدر دلم گرفت، خودت اگه وسایلش رو داری کیک کوچولو ساده داخل قابلمه درست کن براش سخت نگیرید، بعضی وقتا چاره ای نیست جز اینکه آدم با کوچیک ترین چیزا دل خودشو خوش نگهداره، فضای خونه رو شاد کن برای کوچولوت روزای سخت هم یروزش تموم میشن ایشالا

عزیزم انشالله تنش سالم باشه سعی کن ببریدش پارک  یا تو خونه آهنگ بزاری کلی بوسش کنی و بهش اعتم ...

کاش بحث یه سال دو سال و پنج سال ده سال باشه. هرروز این مملکت بدتر از دیروزه

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

مینی کیک ۱۳۰؛۱۴۰تومنه

قیمتی نداره؛میتونستی براش یه مینی کیک بخری

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2706