2737
2734
عنوان

کد پستی چه جوری پیدا کنم

87 بازدید | 14 پست

خونمون کد پستی معتبر نداره باید چی کار کنم؟  خودم میتونم کد پستی بگیرم ؟

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو مخابرات قبض تلفن ثابت رو بگیر فقط و فقط رو قبض تلفن ثابت کدپستی هست اونجاام بگو ک حتماحتما بخاطر کد پستی قبض میخوای

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2728

مامانم از کافی نت گرفت خیلی راحت ادرستو میگی با پلاکت حدود ۱۵ هزار میشه

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین

کافی نت یا امورمشترکین

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
مامانم از کافی نت گرفت خیلی راحت ادرستو میگی با پلاکت حدود ۱۵ هزار میشه

من مستاجرم صابخونم خودش نمیدونست کد پستیشون چیه رفتم کافی نت گفت ادرس ب اون کد پستی نمیخوره رفتم مخبرات ازروز تلفن ثابت گرفتم واسه ویزام میخواستم

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2740

عزیزم تو گوگل بزن کد پستی از روی آدرس سایت برات باز میشه آدرس دقیق خونت رو وارد میکنی کد پستی تو نمایش میده

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
عزیزم تو گوگل بزن کد پستی از روی آدرس سایت برات باز میشه آدرس دقیق خونت رو وارد میکنی کد پستی تو نما ...

آدرسو میزنم یک جاهای دیگه رو میاره

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
2706