2733
2739
عنوان

کیا مهریشون زیر ۳۰تا سکه هست؟💫

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای مرسی توروخدا برا من دعا کنید دوسه شب دیگه خواستگاریمه سرمهریه ب مشکل نخوریم اسم فاطمس خواستگارم ...

محمد رو میخوای

بعد میترسی سر مهریه بهم بخوره

زرنگ باش

ببین مهریه پشتوانه است .لاقل یه اهرم فشار برا طلاق خدا نکرده.

من میگم بیا به محمد بگو حق طلاق بده.بگو بخاطر اینکه دهن خانواده ام‌بسته بشه.چون جور دیگه پسرها قبول نمیکنن حق طلاق رو.بعددددد خود به خود مساله سکه منتفی میشه دیگه.

اکثراریا سکه است یا حق طلاق

حق رو بگیر ازرمحمد بگو حالا بده بعدا میریم حذفش میکنیم.بعدشم دیگه نرووووو

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2728
دآرم زندگی میکنم. بهش@گفتم دین هست و روی گردنده تا آخر عمرت! وگرنه باید برام جبران کنی کاری رو که ...

تو ببخش به خدا ببین چجوری برات پسش میگیره 

چون عقایدت باهام فرق داره دلیل نمیشه باهات جنگ کنم پس بیا با احترام تبادل نظر کنیم   
محمد رو میخوای بعد میترسی سر مهریه بهم بخوره زرنگ باش ببین مهریه پشتوانه است .لاقل یه اهرم فشار ب ...

چون ازدواج دوماه داره محکم کاری میکنه ولی خب منم بخاطر ازدواج قبلی اون دارم محکم کاری میکنم

به کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار ماندن دوباره هراس داشت⛓
محمد رو میخوای بعد میترسی سر مهریه بهم بخوره زرنگ باش ببین مهریه پشتوانه است .لاقل یه اهرم فشار ب ...

*ازدواج دوم

به کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار ماندن دوباره هراس داشت⛓

شما هزاری هم بگی.کسی که مجرده و. تو زندگی نرفته نمیتونه درک کنه بعد ازدواج این مسائل چقدر تاثیر گذار هستن توی زندگی.خیلی دوست دارم به دخترا بگم شما برگ گلین...ارزشمندین تروخدا دست سبک رو خودتون نذارین.مهریه خیلی خیلی مهمه

2740
به همین ساعت قسم سپردمشون به خدا

پس دیگه ناراحتی نکن با بچت خیلی خوش باش بذار اونا فک کنن زرنگن یه نفر رو با چشم دیدم جواب پس داد آخرش

چون عقایدت باهام فرق داره دلیل نمیشه باهات جنگ کنم پس بیا با احترام تبادل نظر کنیم   
گفت مهریه بخوای طلاقت نمیدم همینطوری بمونی 

خب لاقل مهریه نگرفتی طلاقو گرفتی

حالا فکر کن مهریه نباشه کلا.دیگه اهرم فشاری هم برای طلاق دادن نیست که

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

تو اینجا (https://kidiba.ir/) میتونی سوالت رو بپرسی و جوابهای کاربرهای باتجربه تو نی نی سایت و منابع علمی رو  خیلی سریع ببینی.

در این مورد خواستی ببین مامانا قبلا تو نی نی سایت چیا گفتن.

تو سایت ‌Balenj.com میتونین سوالتون رو بپرسین و جواب کاربرهای باتجربه نی نی سایت رو ببینین.