2737
2739
عنوان

کیا مهریشون زیر ۳۰تا سکه هست؟💫

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 58 پست

۳۰تا خوبه عندالمطالبه باشه

ولی شما هم شرط های خودتو بگو 

وکالت در طلاق ،حق تحصیل یا شغل ... 

خونه مستقل ...

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜
چجور قبول کردن!؟؟

کیا؟

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مهریم 30 میلیون پوله شوهرم میگفت 25 میلیون مامانم میگفت 150 تا سکه دیگه آخرش شوهرم به مامانم گفت به خاطر شما 5 میلیونم میزارم روش😂 شد 30 میلیون سال 90 عقد کردم

دختران فرشتگانی هستند از آسمان برای پر کردن قلب ما با عشق بی پایان
2742
من میخوام بدونم چجوری راضی شدن خانواده وگرنه کاری ب مقایسه ندارم مهم نیس

خیلی چیز مهمی نیست واقعا. ارزش زن هم به مهریه اش نیست.مهم اینه شما به لحاظ مالی محتاج گرفتنش نباشین.

و اینکه من همیشه میگم مهمتر از مهریه، شناخت کسی هست که باش ازدواج میکنید. 

ازدواج اولم ۴۰۰ تا بود دوزار کف دستم و نگرفت  ازدواج دومم خودم گفتم فقط ۱۴ تا چون مهریه فقط یه ...

اتفاقا پشتوانست ولی نه سکه اینکه سه دنگ خونه زمینی چیزی بنام کنن من قبول دارم فقط 

2740
عه بیشتر باباها قبول نمیکنن

بابای من برای خواهرمو بعد از اینکه خانواده داماد قبول کرده بودن سرخود کم کرد

چون عقایدت باهام فرق داره دلیل نمیشه باهات جنگ کنم پس بیا با احترام تبادل نظر کنیم   
خدا ویژه خوشبخت و خوشحال کنه هر کی این پیامو خوند

وای مرسی توروخدا برا من دعا کنید دوسه شب دیگه خواستگاریمه سرمهریه ب مشکل نخوریم اسم فاطمس خواستگارم محمد

به کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار ماندن دوباره هراس داشت⛓
خانواده خودت

روی حرف من حرفی نداشتن میدونستن بررسی کردم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
خیلی چیز مهمی نیست واقعا. ارزش زن هم به مهریه اش نیست.مهم اینه شما به لحاظ مالی محتاج گرفتنش نباشین. ...

منم همین برام مهمه ولی خانوادم قبول نمیکنن

به کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار ماندن دوباره هراس داشت⛓
ازدواج اولم ۴۰۰ تا بود دوزار کف دستم و نگرفت  ازدواج دومم خودم گفتم فقط ۱۴ تا چون مهریه فقط یه ...

والله جاری من تا قرون اخر ۷۰۰ سکه رو گرف  کار شوهر  دولتی بود دولت سریع از حقوقش برداشت می کرد این شوهرایی کع کار ازاد یا به درد نخور دارن ارع ولی کار دولتی فرق داره

2706