2737
2739

دختدم مرداد وارد ۱۴ میشه رفته کرم و کرم پودر ریمل خط چشم سایه کانسلیر و.....

همچی. برداشته اورده خونه 

حالا کاری به ابرسان و ژل شستشوش نداره اما تو این سن پوستشو خراب میکنه چطور باهش برخورد کنم ؟ اولین فرزندم هستن دلشو نشکونم ولی عصبانیم شدید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دلشم بشکنه به نفعشه 

اخه از الان؟؟؟؟؟؟؟

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2738

من تو اون سن کلی ابرسان و ژل شستشو و ماسک و تونر و ضد افتاب استفاده میکردم و الان پوستم در حالت عادی مثل اینه که کرم پودر زده باشی و نصف دلیل خوبی پوستم اینه که تو این بیست سال یه بارم کرم پودر و پنکک و اینا استفاده نکردم 

الان ک هیچ نگو 

فردا بگو فقط تو خونه استفاده کنه 

نمیدونم کاش با مشاور حرف بزنی

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

ولش کن بذار بزنه منم تو اون سن فقط شوق و ذوق این چیزا رو داشتم ابرو برمیداشتم و اینا ولی الان ابروهام پاچه بزی حوصله ندارم تو آینه نگاه کنم خودمو حتی چه برسه به آرایش

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2706