2733
2734
عنوان

دخترم باباشو برداشته لوازم ارایشی خریده اخه تو این سن !

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بجز ضد افتاب و ریمل وژل شستشو و ابرسان ،نزار چیز دیگ استفاده کنه. واقعا پوستشو داغون میکنه. جوش میزنه و....

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
ولش کن بزار ارایش کنه بعد سیر شه ازش من همسن دخترت بودم  اینقدر ارایش میکردم  الانم ارا ...

وای منم... دبیرستان مثل عقده ای ها سایه اکلیلی میزدم رژ لب قهوه ای... پنکک سنگی آشغال.. حالا عروسی به عروسی آرایش میکنم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
بنظرم بجای دختر اول باید شوهرتو آگاه کنی اون بچه شوهرت ک بچه نیست حداقل قبلش باشما مشورت میکرد

وقتی دوتایی با همن من چیکارم همیشه مشورت میکرد این یک مورد رو متاسفانه پشت گوش

انداخته 

از عوارضشون بهش بگو،نهایت بعد که جوش زد دوباره بهش بگو علت جوش رو،یا خشک یا چرب شدن پوستش،خودش کمشون میکنه،تازه اون خریده ممکنه فقط از سر کنجکاوی باسه و سنگینش رو پوستش دوست نداشته باشه

من هم از چهارده سالگی آرایش می کردم  تازه دهه شصتی هم هستم  بزار آرایشش رو بکنه فقط همش ...

متاسفانه اکثری از دوستاش بد ارایش میکنن غلیظ بهش میگم میگه من از اونا که پایین تر نیستم قبلا ی ضد افتاب میزد ی تینت لب 

متاسفانه اکثری از دوستاش بد ارایش میکنن غلیظ بهش میگم میگه من از اونا که پایین تر نیستم قبلا ی ضد اف ...

ببین خیلی خوبه که با پدرش رفیق هست 

به همسرت بگو دوستانه بهش بگه که کرم پودر و پنکک به پوستش آسیب میزنه خیلی کم استفاده کنه 

خوش به حال دخترت که پدر پایه ای داره 

خدا خفظشون کنه 

خودت رو هم واسه این چیزا حرص نده هیچ کس با آرایش کردن براش اتفاقی نیفتاده

2706