2737
2734

همشون عین مسکنن و درمان و راهکار نمیدن اهههههه 

خیلی هم سکولارن 

خودت را به فنا نده 

به خودت احترام بگذار 

و....🙄🙄🙄🙄🙄 حالم دیگه از کتاباشون بهم میخوره 

هر چی بخونی بدتر رو مخن 

ممکنه یک کتاب روانشناسی شرقی معرفی کنید

لطفا زرد هم نباشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بیشتر نصیحته تا راهکار کلا اینجورین کتابای رولنشناسی میلن علائم میگن بعد میگن اینجوری نباش احمق خودم میدونم ولی بلد نیستم یگو چیکار کنم🤚😐😐🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

من خودمو ادم قوی میدونم چون...‌‌‌‌...‌بقیشو تو بگو ..‌‌‌.......دیدی قوی هستی 😊😊😊 پس تحت هرشرایطی ادامه بده فقط ادامه ......‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته اینایی که میگید روانشناسی زرد هستن و علمی نیستن

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2728

وین دایر بخون یه کتابم من خوندم ماورای طبیعی شدن اونم جالب بود از نظر من ولی خب قبول دارم که انقد که از خودشون تعریف کردن تاثیر گذار نیستن مخصوصا واسه کسی که زندگیش به فنا رفته دیگه یه ذره مسخره هم هستن😅

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

یع کتاب خوندم افسردگی نهفته خیلی خفن بود  در مورد کمالگرایانی که نمیتنن غلبه کنن و افسردگی میگرن دقیقا اون کتاب خود منم 🤦🏻‍♀️😅

من خودمو ادم قوی میدونم چون...‌‌‌‌...‌بقیشو تو بگو ..‌‌‌.......دیدی قوی هستی 😊😊😊 پس تحت هرشرایطی ادامه بده فقط ادامه ......‌
2740
بله کاریزما اثر  حمید ظریفی برید بخونید خیلی جالبه

ممنون ولی اینکه زرده

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
گل من اگر ناراحت نمیشید این کتاب هایی که عنوان کردین اصلا به درد بخور نیستن و حتی برای سرگرمی هم منا ...

پس چی بخونم خستهههه شدم 

دوست دارم زیرک بشم عاقل بشم 

مردا رو بشناسم 

آخه در شرف ازدواجمممم

اکثر کتابای روانشناسی غربی (به جز کتابای زرد) برای شرایط آدمایی که تو خاورمیانه زندگی میکنن نوشته نشده

اون کتابا نیستن که مزخرفن

شرایط ماست که مزخرفه

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   
اسمش چیه؟

افسردگیه نهفته دیگه نوشته مارگرت رابینسون 

2706