2737
2739

خیلی سخت بود.

ن واقعا

اخرش هیچی فعلا وضعیت اوکیه و خبری نیست

اما دل و فکر من اروم نشده

بااینکه کلا گردن نمیگرفت و منکر میشد

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اول اولاد میغمبر بود نگاهش هرز نمیرف تو اووووووج اعتمادم خیانت دیدم و خورد شدم نابود شدم داغون شدم ده ساال از زندگی مشترکمون گذشته بودمتوجه شدم ۴ماهه که سگاخلاق شده با یکی بوده ۷ ماه گذشته و کنار گذاشته ولی تا ابد ی زخمه رو تنم و خیلیم خوب شده اما انقدر درداورد بود برام بمیره ککمم نمیگزه

همیشه زنگ خطراش قبلش هست بیتفاوتی ها بی علاقگی و کم توجهی اولشه هیچی یه دفعه اتفاق نمی افته اروم ار ...

گاهی با وجود اینکه با هم خوبن این اتفاق پیش میاد

خیلی سخت بود. ن واقعا اخرش هیچی فعلا وضعیت اوکیه و خبری نیست اما دل و فکر من اروم نشده بااینکه ک ...

قربون قلبت برم حق داریی .

خیانت هیچ توجیهی نداره .

از اول عشقش زیاد بود بعد کم شد؟ 

به جدایی فکر نکردی؟

2738

اره نه فک. نمیکردم بعد از دوسال .‌.الان هفت ساله چیزی ندیدم ..فقط اون لحظه گریه کردم ولی الان برام مهم نیست کینه ای به دل ندارم .‌.عادی داریم زندگی میکنیم از سرکار میاد بغل میکنیم همو ..

من به این نتیجه رسیدم که همه مردان کثافتن و یه هول درون دارن 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
قربون قلبت برم حق داریی . خیانت هیچ توجیهی نداره . از اول عشقش زیاد بود بعد کم شد؟  به جدایی ...

خدا نکنه عزیزم

ما ۵ سال دوس بودیم.ی روز بدون من دووم نمیاورد الانم همینه

نمیدونم چرااینکارارو کردم واقعا در عجب کاراشم

ن کم نشده 

جدایی رو ن نمیتونستم دوسش داشتم

دوتا بچه داریم

مواقعی ک خیانت میکرد کمتر بود منم درگیر بچه ها

خدا نکنه عزیزم ما ۵ سال دوس بودیم.ی روز بدون من دووم نمیاورد الانم همینه نمیدونم چرااینکارارو کردم ...

خیانتش جنسی بود ؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

مال من تو اوج اعتماد اتفاق افتاد درست زمانی که ماه هشتم بارداریم بود

خورد شدم شکستم نزدیک به هفت سال آزارم داد

تا به این نتیجه رسیدم روی خودم تمرکز کنم 

و واقعا نتیجه داد و خیلی حالم بهتره

فقط پشیمونم که انقدر خودمو بچه هامو آزار دادم

بعداز یازده سال خیانت کرد و چون فکرش رو هم نمیکردم داغون تر شدم منو برده بود بالا بعد یهو کوبید زمین ...

چقدر سخت

رابطه تون چطوره الان

چند سالتونه ...بچه هم دارین؟

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉
2706