2733
2739

بچه دومم ۸ ماهشه که یه هفته پریودم عقب افتاده

بی بی زدم مثبت بود😭

سر زایمان دومین بچم بهم گفتن 

به هیچ وجه نباید باردار بشی به شدت برای خودت ضرر داره و احتمال زیاد رحمتو دربیاریم و حتی ممکنه مثانت پاره بشه و خیلی تاکید کرد 

رفتم پیش ماما گفت چون از زایمانت که سز بوده ۸ ماه گذشته و هم اینکه چسبندگی داشتی اگه با قرص بخوای سقط کنی احتمال پارگی رحمت و مرگ وجود داره الان موندم چیکار کنم راست میگه یعنی کسی هست اطلاعی داشته باشه توروخدا  راهنمایی کنید لطفااااااااااا

اگه میخوای هیچوقت صدای شکستن قلبتو نشنوی، هیچوقت به به  کسی  اعتماد صد درصد نکن، همه چیز از همه کس برمیاد آدما عوض میشن...😪🌹

من اصلا دل اینکارو ندارم 😭 توروخدا دعا کنید بی بی کاذب باشه خ😭😭😭😭😭😭😭😭

اگه میخوای هیچوقت صدای شکستن قلبتو نشنوی، هیچوقت به به  کسی  اعتماد صد درصد نکن، همه چیز از همه کس برمیاد آدما عوض میشن...😪🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا حواستون نیست؟!!!!!!

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2740

فقط میتونم بگم خدا کمکت کنه 

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
پناه بر خدا انشالله که هرچی خیره برات پیش بیاد عزیزم🥺

ممنونم عزیزم 😭

2706