2733
2734
عنوان

تغییر کوچیک و حال خوب کن

208 بازدید | 16 پست

سلام 

هر چی تغییر حال خوب کن که خرج نداشته باشه یا کم بگین

هر چی کوچیک هم باشه بگین 

برای بدن، صورت، نم 

هر چیزی که توی تایم کم میشه انجامش داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه ابروهات بلنده یکم دنبالشو کوتاه کن یا مثلا بعدش بامدادی چیزی یع دنباله قشنگ براش بکش...برو رنگ مو شرابی بخر بزن موهات خیلی شیک وقشنگ میشه کم هزینس ودکلره ام نمیخواد...موهاتو بباف  یابعدش بازش کن ک فرفری شده باشه

هرچیز که درجستن آنی،آنی....خدایاشکرت بابت همه داشته هام.خیلی دوست دارم عزیزترینم

برای بدن و هیکل  ویدئو آموزشی برای ورزش در منزل که به 

خوشفرم شدن کمک میکنه 

اسپری کردن گلاب توی خونه و روی بالشت که حس خوبی میده 

دانلود برنامه پادکست و گوش دادن موزیک و کتاب صوتی و پادکست و آموزش و..

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...
2738

تو نی نی سایت یه چیزی بود ماسک سفیده تخم مرغ برای جوش های سرسیاه بابد هی چندلایه بزنی دستمال بذاری روش 

برای من که زیاد فایده نداشت ولی اینقدر قیافم خنده دار شده بود که فراموش نکردم اون روزو🤣🤣

میخوای جوک بذارم اسی؟

برای بدن و هیکل  ویدئو آموزشی برای ورزش در منزل که به  خوشفرم شدن کمک میکنه  اسپری ...

اوه اوه تازه یاد پادکسته که میخواستم گوش بدم افتادم

ورزش تو خونه بیشتر جواب عکس داره برام هی استرس دارم یکی ببینه چی فکر میکنه

ممنون از کمک ک❤️

تو نی نی سایت یه چیزی بود ماسک سفیده تخم مرغ برای جوش های سرسیاه بابد هی چندلایه بزنی دستمال بذاری ر ...

دیگه علاوه بر افسرده ملت فکر میکنن رد دادم اونوقت 😂😂

باحال بود😂

اره اگه ازین میخوره به نرده میبینه پیرمرده نگووو فقط 😂

‏پنج ساعت طول کشید فیلم ۱۲ مرد خشمگین دانلود شه فیلم پلی شد انقد عصبانی بودم اونا داشتن منو آروم میکردن

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‏دبیرستانی که بودم یه بار ⁦ ریاضیمو⁩ ⁦ صفر⁩ ⁦ شدم⁩ منم از ترسم تو راه مدرسه برگه امتحانیمو مچاله کردم انداختم تو خیابون بعد از ظهر بابام سبزی خرید مامانم کاغذ سبزی رو که باز کرد اسم من بالای برگه 

امتحانی بود با یه ⁦ صفر⁩ گنده وسطش

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

چرا تو مصاحبه‌های کاری می‌پرسن 

پنج سال بعد خودتو کجا میبینی؟ 

انگار تو جزیره ثبات زندگی می‌کنیم و راه برای پیشرفت و ترقی همواره. بابا بذار ببینیم پنج سال دیگه تو این مملکت هنوز زنده‌ایم یا نه

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‏بابام با مشاور کنکورم حرف میزد، مشاور گفت ادبیات پسرتون افتضاحه، بابام زد تو گوشم گفت باز چه زری زدی؟

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‏یادش بخیر چند سال پیش زمانی که نتایج کنکور اومده بود بابام تا یه مدت هرجا میرفتیم رتبمو میداد فامیلا تو گوشیشون بزنن سیمشون شارژ بشه 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‏بچه بودم از طرف مدرسه یه فرم بهمون دادن گفتن اسم و مشخصات و مهارتی که دارین رو توش بنویسین. منم اون قسمت مهارت رو نوشتم خوشنویسی. بعد معلم‌مون اومد بهم گفت عزیزم اینجاش اصلا مشخص نیست. مهارتت رو چی نوشتی؟

2706