2737
2739
هیچ وقت اینجوری نگو  مطمئن باش خودش بیشتر از همه حواسش هس

مرسی از درکتون اینجا گفتم شاید مامایی باشه یا کسی که تجربه مشابه داشته باشه و بتونه راهنمایی کنه امروز متخصصی که میخوام برم نبودش وگرنه نمیومدم اینجا تا فردا خودم دارم دق میکنم که چی میشه اصلا😭

اگه میخوای هیچوقت صدای شکستن قلبتو نشنوی، هیچوقت به به  کسی  اعتماد صد درصد نکن، همه چیز از همه کس برمیاد آدما عوض میشن...😪🌹
ممنونم عزیزم مرسی از دعای خوبت گلم یعنی میشه معجزه بشه😭

خدا از همه توانمند تره، هر روزمون پر از معجزه َست اگه یکم دقت کنیم... 

دعای معراج زیاد بخون برای خودت و تو دلیت، سعی کن همیشه همراهت باشه

انشاالله خدا کمکت کنه عزیزم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اصلا به من ربطی نداره ... اصلاااا  خدایا منو ببخش  ولی خداییش  دو تا بچه که داری& ...

با روشی که جلوگیری میکردم ۸ سال باردار نشدم خب 😭😔 حتی به دکترم گفتم لولمو ببند گفت نمیشه گفتم یه راه صدرصد بهم معرفی کن انجام بدم گفت نداریم همه ی روشا فقط احتمال بارداری رو کم میکنه

اگه میخوای هیچوقت صدای شکستن قلبتو نشنوی، هیچوقت به به  کسی  اعتماد صد درصد نکن، همه چیز از همه کس برمیاد آدما عوض میشن...😪🌹
آها🥺 ببخشید میپرسم تیر کشیدن ادامه دار سینه علائم بارداریه؟

به تنهایی نه 

2742
اصلا به من ربطی نداره ... اصلاااا  خدایا منو ببخش  ولی خداییش  دو تا بچه که داری& ...

عزیزم همه چیز دست بنده نیست، خدا اگر خواسته باشه هیچ چیز و هیچ کس نمیتونه مانع باشه و برعکس 

من سراغ دارم کسی که لوله هاش رو بسته بود که دیگه باردار نشه اما بعدش دوقلو باردار شده بود

خب وقتی پای جونت وسطه رابطه نداشته باش  از جونت که مهم تر نیست که

میشه مگه عزیزم؟ باید جدا میشدم دیگه شما واقعا متاهلی این حرفو میزنی؟ 😔

شدت دردش کمه  پریودیم هم نامنظمه یعنی اینجوری شدم ولی میترسم آخه خواب طلا دیدن واسم😶

خب یه بیبی بزن خیالتون راحت بشه

2740

میخوای پیش یه دکتر دیگه هم برو ببین اون چی میگه

مادر من چسبندگی داشت سزارین کرد

البته فاصله داشت با حاملگی های قبلیش 

بازم ببین دکتر دیگه ای چی میگه شاید مجبور نباشی سقط کنی

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
میخوای پیش یه دکتر دیگه هم برو ببین اون چی میگه مادر من چسبندگی داشت سزارین کرد البته فاصله داشت ب ...

میرم فردا وقت دارم 😔برام دعا کنید لطفا 

میشه مگه عزیزم؟ باید جدا میشدم دیگه شما واقعا متاهلی این حرفو میزنی؟ 😔

شوهرت واسه خودش الان داره سالم و سلامت راه میره 

ولی تو به هزار جور مشکل مبتلا شدی 

گند بزنن به این متاهلی که درد و بدبختیش فقط واسه ماس

شوهرت واسه خودش الان داره سالم و سلامت راه میره  ولی تو به هزار جور مشکل مبتلا شدی  گند ...

😭😔 دقیقا

بله انجام میدن

ممنونم عزیزم خداکنه انجام بدن برای منم

بله انجام میدن

ببخشید شما از هزینش اطلاعی دارین؟

2706