2737
2739

من پسرمو با فولی 19باردار شدم

فولی های تو که عالی هستش.. عزیزم انشالا که بارداری♥😍

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چندم تیر موعد پری؟؟؟؟؟ 

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2738
12تیر 

پس تقریبا باهمیم. منم 14تیر

شما اقدام ب بچه کردین مشکلتون چیی عزیزم  

بله برای بچه دومم. از اذر پارسال تاحالا ولی نشدم. والا همسرم که سالم. من توی ماه 5اقدامم فهمیدم پرولاکتینم بالاس، درمان شد ولی بازم باردار نشدم. دیگه واقعا نمیدونم چمه 

واس همین این ماه دیگه دکتر نرفتم

خدا کنه چون استرس دارم ک اگ بااین فولکول باردار نباشم چکار کنم 😥😥

بعضی چیزا رو بسپار به خدا ،همه چیزو که نباید خودت درست کنی بسپار بخدا ،اگه خدابخاد ان شالله میشه مهم اینه که نفس بچه رو خدابخاد دیگه کسی مانع نمیتونه بشه عزیزم توکل کن

خدا بهترینو برام میخاد ایمان دارم  
2706