2737
2734
سلام به همه ی دوست جونا ...
می شه کسانی که تجربه دارن کمک کنن؟ من تو هفته 38 هستم از روز 5 شنبه ( یعنی 5 روز پیش ) مرتب دچار انقباض می شم جوری که شکمم مثل سنگ می شه . فاصله های خیلی خیلی کمی داره . بعضی وقتا منظمه و گاهی نیست اما درد نداشت تا سه روز پیش که یک درد ممتد و دائم مثل درد پری بهش اضافه شد. رفتم دکتر می گه انقباضه کاذبه و تا زمانی که فاصله ها منظم نشده بی فایده است . قرص زایمان زودرس داد با اینکه دیگه بچه کامل شده . گفت اختیاریه . می تونی بخوری می تونی نخوری و گفت نوبت بعدی برو 2 هفته دیگه بیا اگر زایمانت نرسید!
حالا من چیکار کنم؟ از طرفی دلم می خواد زودتر دخترم دنیا بیاد چون ویارم تموم نشده و هر روز حالت تهوع خیلی بدی دارم و تو کل بارداریم هیچی وزن اضافه نکردم. از طرفی درد و این انقباض ها که گاهی با فاصله 2 3 دقیقه میاد کلافه ام کرده دردش که بماند :(
چیکار کنم؟ قرص ها رو بخورم؟ یعنی قرار نیست به این زودی ها نی نیم بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(((((((((((((((
کسی بوده که همچین تجربه ای داشته باشه؟
سلام رومینا جون.منم تو هفته 35 همین حالات شما رو داشتم که بدون قرص هفته 36 طبیعی رایمان کردم.البته دکتر برام یه شیاف نوشت که دردامو کمتر میکرد.بهنظرم اگه خیلی اذیتی قرصارو بخور
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728