2737
2739
عنوان

به دادم برسید بادخترم به مشکل خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 75 پست
https://eitaa.com/joinchat/2542731571C7276f36651 خانمای عزیزهرچی که دلتون بخوادتواین کانال هست،باقی ...

من ایتا هر چی سرچ میزنم نمیاداین گروها و کانالا

پ

دسترسی رو محدود نکردم نمیدونم چ دردشه

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقد بچه ها رو مخمن😂😂از بچه بدم میاد 

وای😂😂من باشم عروسکشو پرت میکنم اونور میگم یبار دیگه بالشتمو برداری میندازمت تو کوچه😂😂🤣🤣بچه بیارم میدم یکی تا کلاس اول بزرگش کنه بعد میارمش😂😂وگرنه من خودم از یه بچه ۲ ساله لجباز ترم 

انقد باهاش لج میکنم تا دق کنه😂

نژاد‌پرست‌نیستم‌ولی‌نژادم‌شایسته‌پرستشه‌زنده‌بادکورد ؛آیا‌میدانی‌که‌انسان‌ها‌از‌نسل‌میمون‌هستند؛اما‌کورد‌ها‌از‌نسل‌شیر😌🦁اگ‌جوابتو‌ندادم‌؛بدون‌تشخیص‌دادم‌عقلت‌ناقصه👌🏻
2738
چقد بچه ها رو مخمن😂😂از بچه بدم میاد  وای😂😂من باشم عروسکشو پرت میکنم اونور میگم یبار دیگه ب ...

یا حضرت فیل

چه وحشتناک

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
یکی مثل تو که از بچه اش گله داره یکی هم مثل شوهر سابقم که از خدا برای عقیم بودنش گله داره

عزیزدلم انشالله خدا بهتون یه جین نی‌نی خوردنی وناز بده

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
یا حضرت فیل چه وحشتناک

🤣🤣🤣

نژاد‌پرست‌نیستم‌ولی‌نژادم‌شایسته‌پرستشه‌زنده‌بادکورد ؛آیا‌میدانی‌که‌انسان‌ها‌از‌نسل‌میمون‌هستند؛اما‌کورد‌ها‌از‌نسل‌شیر😌🦁اگ‌جوابتو‌ندادم‌؛بدون‌تشخیص‌دادم‌عقلت‌ناقصه👌🏻
2706