2733
2734
عنوان

به دادم برسید بادخترم به مشکل خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 75 پست
عزیزدلم انشالله خدا بهتون یه جنین نی‌نی خوردنی وناز بده

جنین خوردنی؟لعنتی تصور کردم دارم یه جنینو بوس میکنم🤢🤣

نژاد‌پرست‌نیستم‌ولی‌نژادم‌شایسته‌پرستشه‌زنده‌بادکورد ؛آیا‌میدانی‌که‌انسان‌ها‌از‌نسل‌میمون‌هستند؛اما‌کورد‌ها‌از‌نسل‌شیر😌🦁اگ‌جوابتو‌ندادم‌؛بدون‌تشخیص‌دادم‌عقلت‌ناقصه👌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیس نینی😂🌚

عکس نی‌نی گذاشتم

نمیدونم چی داره که اونو به من وبقیه عروسکاش ترجیح میده

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
خودا خودا  مشکل به این قشنگی و شیرینی    

عکس عروسک گذاشتم ببین اصلا قشنگ و شیرین نیس

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
الان مشکلت اینه؟ حسادت ب عروسک یا چی دیگه

یا شوخی و ذوق مادرانه  

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2738
یه مشاور خوب میشناسم اگه خواستی درخواست بده تا شمارش بفرستم  جلسه ای ۲ میلیون میگیره ولی کارش ...

چی بگم هرجا رفتم گفتن فقط باید باهاش کنار بیای

یا شوخی و ذوق مادرانه    

ذوق مادرانم کجا بود

نماز میخونم میاد مهر برمیداره چادر سرش میکنه شروع میکنه به نماز

حالا من وسط نماز میخوام برم سجده مهر ندارم

خانوم خانوما هم غرق عبادته مهر پس نمیده

ذوق مادرانم کجا بود نماز میخونم میاد مهر برمیداره چادر سرش میکنه شروع میکنه به نماز حالا من وسط نم ...

همون ذوق همون شوق خدا برا همه بخواد اینو شما هم یه مهر بذار زمین یه مهر بگیر دستت

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
عکس عروسک گذاشتم ببین اصلا قشنگ و شیرین نیس

همینن دیگه دختر من بالای ۲۰ تا عروسک پشمی داره ولی ی دونه خرگوش داره پاره و داغون شده ولی شب با همون میخوابه کلا تو بغلشه

2706