2733
2734
عنوان

به دادم برسید بادخترم به مشکل خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 75 پست
اسی برو یه بالشت دیگه بیار اون بچس

تصمیم دارم تواتاق حبسش کنم تا به مادرش احترام بذاره😄😁😄

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
دقیقا عروسکشو میذاره رو پاش تکون میده تا بخوابه من که سرمو میذارم رو پاش تکون نمیده

خنددده

چندفرسخ‌دیگر‌به‌خوشبختی‌می‌رسید.حالا‌دیگر‌۲۰۰‌ساله‌بود، هرچقدر‌بگوییم‌مردهافلان‌وزن‌ها‌فلان‌وتنهایی‌خوب‌است‌بی‌فایده‌است . اخرش‌قلبت‌برای‌کسی‌می‌زند  شدی‌شدی‌نشدی‌اسمتو‌میزارم‌روی‌پسرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه مشاور خوب میشناسم

اگه خواستی درخواست بده تا شمارش بفرستم 

جلسه ای ۲ میلیون میگیره ولی کارش عالیه

تضمینی

کسی که این امضا رو میخونی ازت میخوام برای حل مسئله ی زندگیم یه صلوات بفرستی.ان شاءالله که بازتابش رو توی زندگی خودت ببینی بزودی. خدایا یه روزی حلال و فراخ ازت میخام. الهم صلی علی محمد و آل محمد 
2738
یه مشاور خوب میشناسم اگه خواستی درخواست بده تا شمارش بفرستم  جلسه ای ۲ میلیون میگیره ولی کارش ...

جررر

چندفرسخ‌دیگر‌به‌خوشبختی‌می‌رسید.حالا‌دیگر‌۲۰۰‌ساله‌بود، هرچقدر‌بگوییم‌مردهافلان‌وزن‌ها‌فلان‌وتنهایی‌خوب‌است‌بی‌فایده‌است . اخرش‌قلبت‌برای‌کسی‌می‌زند  شدی‌شدی‌نشدی‌اسمتو‌میزارم‌روی‌پسرم
2706