2733
2739
سلام دوستان ممنون از اومدنتون مامانم 2ماهی میشه سرفه میکرد تب لرزم داشت بردیم دکتر دکتر براش عکس ریه نوشت که معلوم شد عفونت وکیست ریه داره یه هفته بیمارستان رسول اکرم بستری شدو کلی عکسو آزمایش روش انجام دادن آخرشم نمونه برداری که گفتن عرض 2هفته جوابش میاد2هفته گذشتو به بابا گفته بودن باید یه آزمایش دیگه روش انجام بدیم یه هفته دیگه صبر کردیم بعد یه هفته گفتن باید بفرستیم یه بیمارستان دیگه آزمایش تکرار بشه فکر کنم مشکوک بوده که 25روز دیگه جوابش میاد یعنی 31 مرداد
برای شفای مادرم دعا کنین محتاجم
نترس عزیزن انشااله که چیزی نیست ، 11 روز هر روز صبح بعد از نماز صبح براش به نیت شفای مامانت زیارت عاشورا بخون یکی از همین خانمهای سایت میگفت من کسی را دیدم که مریضی صعب العلاجی داشت ولی با خوندن زیارت عاشورا 11 روز بعد از نماز صبح شفا پیدا کرد توکلتون بخدا باشه
خدایا من فقط تورو دارم پس مواظب پدر و مادر و پسرم و شوهرم باش ، بوس
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم بچه م چند روز دیگه به دنیا میاد یه هفته ی هست مامانم اومده پیشم من شهرستانم دیدیم حالش اصلا خوب نیست استخوان درد سرفه وتب بی اشتهایی داشت بردیم دکتر براش کلی مسکن نوشت که از اون روز اونارو مصرف میکنه حالش خیلی خوب شد الان میترسم براش این قرص وآمپولا اصلا خوب نباشه خواهش میکنم کمکم کنین چیکار کنیم
2742
مامانم محمد صدرا نمیدونم چکار کنم کاش کسایی که تو خانواده یا اقوام اینجور مشکلی داشتن بیان کمکم کنن اگه بیماری بدیه حداقل بدونیم باید چکار کنیم
مامان امین ممنون توکلمون به خداس چشم حتما میخونم خواهش میکنم بیاینو کمکم کنین اگه خدای نکرده سرطان بدونیم الان باید چیکار کنیم ببریم بستری بشه بهتره یا فعلا از این مسکنا استفاده کنه
2738
سلام عزیزم.من مشهدم اینجا بیمارستان رضوی رد خور نداره.جواب درست رو میگن بدون رودربایستی.فقط ی کم گرونه.شاید نتیجه قطعی رو به بابات گفته باشن و چون شما حامله ای نخاستن به شما بگن.حالا در هرصورت غصه خوردن بی فایده است.خدا رو شکر کن که بابات رو داری.نگران نباش.هرچی خدا بخاد همون میشه عزیزم
دلم شده سنگ دیگه غصه نمیخورم فقط زجر نکشه زندگی خوبی تا حالا نداشته الان غصه بخورم زندگی خوبشو از دست بده فقط از خدا میخوام زجر نکشه همین همین همین
2706