2752
2734
عنوان

تو رو خدا قسمتون میدم اگه اطلاعی دارین بیاینو کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 43 پست
مامانم خیلی ساده اس فک نکنم تو این دنیا گناهی کرده باشه که خدا از دستش ناراحت شده باشه فقط زجر زحمت مارو کشیده 6سال نیست دادشمو از دست دادم خواهرم ندارم حق نیست خدا مادرمو از بگیره دق میکنم خدایا بخاطر من نه بخاطر دل سادهو پاک مامانم شفاشو از خودت میخوام خدای بزرگالتماس التماس هر کاری میکنی شکر شکر شکر
برای شفای مادرم دعا کنین محتاجم
انشالله خوب میشه عزیزم درکت میکنم هیشکی جای مامانه آدمو نمیگیره منم عاشقه مامانم هستم اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَعَلَی آلِ مُحَمَّدٍ، به نیت سلامتی مامانت عزیزم
یا علی اصغر نذر شیر که روز تاسوعا دارمو هیچ وقت یادم نمیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دعایت میکنم ای دوست...که آرامش بگیرد روح و جسمت را دعایت میکنم ای دوست...که لبریز از خدا باشی و در قلبت طراوت های بارانی دعایت میکنم ای دوست...سلامت در دلت باشد"آمین یا رب العالمین"
یا علی اصغر نذر شیر که روز تاسوعا دارمو هیچ وقت یادم نمیره
سارا جان مادر من سرطان نداشت اما دکتر گفته بود فقط یک ششم ریه اش کار میکنه اما چون بخاطر همین نارسایی ریه اش قلبش هم آب آورد و بزرگ شد، پارسال همین موقع ها بود بردیمش تهران قلبشو عمل کردیم که دکتر گفت قلبش خوب شده . بعدشم دکتر ریه تا حد زیادی درمانش کرد اما با سکته از دنیا رفت. من نمیدونستم مگه دکتر مادرت بهش گفته سرطانه؟ امیدوارم خدا خودش شفاش بده. از هرچی دکتر و بیمارستان متنفرم... از خود خدا فقط شفاشو بخواید...
خواهش میکنم برای شادی روح مادرم یک صلوات بفرستید...ممنون (اللهم صل علی محمد و آل محمد)
سلام ssجون... خوبی عزیزم.. خیلی اتفاقی ااپیکتو دیدم.. ایشالله قدم نفس جون خیره... ان شالله مادر شفا پیدا میکنه عزیزم... خیلی غصه خوردم... و دعات میکنم عزیزم... کاش ییای خبر بدی عزیزم...(نمیدونم یادته یا نه تو تاپیک یاس برا مو بودیم)
خوش باش...که هرکه راز داند... داند که خوشی،خوشی کشاند😊😊😊😊