2733
2734
عنوان

تو رو خدا قسمتون میدم اگه اطلاعی دارین بیاینو کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 43 پست
الحمدالله عشق زندگی خداروشکر خوب شدین نه پیش خودش آرمم خوشحال اونم منو میبینه خوشحال میشه تا حالا پیش خودش یه قطره اشک نریختم
برای شفای مادرم دعا کنین محتاجم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیکار کنم عشق زندگی الان پیشمه دیگه بیشتر از این نمیتون ظاهرمو خوشحال نشون بدم واقعا نمیتون ممنونم که اومدی دعات میکنم آبجی
میخوام اسم دخترکمو بذارم نفس تا برای نفس مادر جونش دعا کنه خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
2731
قدمش مبارک باشه درکت میکنم و میدونم چه حسی داری براش صلوات نذر میکنم ایشالا بحق زینب کبری شفا میگیره سعی کن آروم باشی نفس کوچولوی نازت اذین نشه
خواهش میکنم برای شادی روح مادرم یک صلوات بفرستید...ممنون (اللهم صل علی محمد و آل محمد)
سلام سهره عزیزم خوبی نازگل خاله خوبه ممنونم آبجی مادرم داره از دستم میره و نمیتونم هیچ کاری براش بکنم براش دعا کن مامانم خیلی جوونه به خدا حقش نیست بازم شکر هر کاری خودش میکنه
درکت میکنم و میدونم چه حالی داری امیدت به خدا باشه و براش دعا کن و نذر کن خدا خودش بهش رحم میکنه. اگه حتما مشکلش ریه است ببریدش تهران بیمارستان فیروزآبادی یه متخصص ریه داره فک کنم دکتر رضایی بود. ما اونوقتا برا مادرم بردیم. طبق تحقیقات ما بهترین دکتر ریه است. مامانم زود جواب گرفت تو دو جلسه اما حیف که سکته قلبی از پا درش آورد.
خواهش میکنم برای شادی روح مادرم یک صلوات بفرستید...ممنون (اللهم صل علی محمد و آل محمد)
سهره عزیزم مامان شمام سرطان ریه داشت شیمی درمانی کرد تو رو خدا زود بیا قربونت بشم خدا بیامرزه مامانتو چند سالش بود دارم دق میکنم دارم میمیرم برا مامانم هانوش عزیز ممنونم مامانم حاضر به شیمی درمانی نشد داره گیاه دارویی مصرف میکه بردیم پیش دکتد دانشی تو قم
2706