2737
2739

سلام.من الان حدودا ده روزه که کرونا گرفتم با تب ولرز و عطسه.تنگی نفس.ابریزش بینی و گلودرد...همه ی علایمم ۳روز زمان برد اما گلودردم دوروز خوب میشه بعد مثل اینکه یه نقطه تو گلوم زخم باشه یا مثل جوش فقط همون یه نقطه موقع قورت دادن اب دهن دردمیگیره فقط همون نقطه

کسی تجربه ای داره؟؟طبیعیه اینقدر زمان ببره گلودردش.؟

البته خاهرمم دوروز من گرفت اونم امروز تازه میگفت قطع شده دردگلوش اما منم دوسه روز قطع شد باز از دیشب دوباره

شربت عناب بخور 

متخصص گوش و حلق و بینی ام برو من بیچاره شدم تا خوب شدم 

دگزا زدم

لطفا آقایون درخواست دوستی ندید من تو این سایت چه کار با شما دارم آخه کی تو سایت کسی رو ندیده نشناخته دوستی می‌کنه 😑🌹لطفاً برای ظهور آقا امام زمان و شفا بیماران صلواتی بفرستید 🤲 💕  اللهم عجل لولیک فرج به حق زینب کبری،،  هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد 🌙 🌨️                    خداش در همه حال از بلا نگه دارد🤲💓🌱

من ۱ماهه درگیرشم امروزم ی غده زیر فکم زده بیرون ک دکتر میگ عفونته 

همش ۳روز تب کردم ولی از اسفند ماهه گلودرد و آبریزش ولم نمیکنه

💎هیچ چیز از هیچکس بعید نیست💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شربت عناب بخور  متخصص گوش و حلق و بینی ام برو من بیچاره شدم تا خوب شدم  دگزا زدم

علایم شما چی بود. 

من گوش حلق و بینی رفتم ۱۰تا آمپول داد ولی فرقی نکردم

علایم شما چی بود.  من گوش حلق و بینی رفتم ۱۰تا آمپول داد ولی فرقی نکردم

انگار گلوم زخم بود تب لرز استفراغ 

لطفا آقایون درخواست دوستی ندید من تو این سایت چه کار با شما دارم آخه کی تو سایت کسی رو ندیده نشناخته دوستی می‌کنه 😑🌹لطفاً برای ظهور آقا امام زمان و شفا بیماران صلواتی بفرستید 🤲 💕  اللهم عجل لولیک فرج به حق زینب کبری،،  هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد 🌙 🌨️                    خداش در همه حال از بلا نگه دارد🤲💓🌱
من ۱ماهه درگیرشم امروزم ی غده زیر فکم زده بیرون ک دکتر میگ عفونته  همش ۳روز تب کردم ولی از اسف ...

غده لنفاویت ورم کرده من هر روز یه طرفشه یبار سمت چپ یبار سمت راست درچرخشه ولی همش نیست یه نقطه ست

2740
غده لنفاویت ورم کرده من هر روز یه طرفشه یبار سمت چپ یبار سمت راست درچرخشه ولی همش نیست یه نقطه ست

واقعا؟؟یعنی خطری ندارع من خیلی ترسیدم امروز

علایم شما چی بود.  من گوش حلق و بینی رفتم ۱۰تا آمپول داد ولی فرقی نکردم

من سه روز ادل ابریزش و عطسه وتنگی نفس.تب ولرز واستخون درد وگلودرد.بعدسه روز همه علایمم قطع شد فقط گلودرد خیلی شدید بوداولش خیییییلی شدید بعد چهارروز بهترشد و الان نقطه به نقطه دردمیگیره

2706