2733
2734

سلام 

دخترم ۳ماه و ۲هفتشه

یه وقتایی از روز زور میزنه گریه میکنه و گوش و موهاشو میکشه و چنگ میزنه.بردم دکتر گفت هیچیش نیست یه سری کارا هم گفت انجام بدم..احساس میکنم دل درد داره میخاستم بدونم بهترین قطره ی دل درد و نفخ شکم چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر سر خود بهش نده 

دکترم که گفته چیزیش نیس 

شاید کسی ندونسته چیز اشتباهی بگه بده

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)
2740

وقتی خیلی به خودش میپیچه و نمیدونی چیکارش کنی سشوار رو روشن کن  آروم میشه.دختر منم شش ماهشه کولیک داشت گریمیچر و کولیکز میدادم و با صدای سشوار آرومش میکردم بغل و صدای مادر هم خیلی تاثیر داره

ما دوباره سبز می شویم...