2733
2739
عنوان

ب کسی چ ربطی داره اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1420 بازدید | 134 پست
مادرشورا تاج سرن  ب مادرشوهرت احترام بزار

هرکس باید حد خودشو بدونه خب قرار نیست بخاطر دیگران زندگی کنیم ک این بی احترامی نیست

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چقد سمی😐😂دروباز نمیکردی براش

ببین یبار حواسم نبود تلفن جواب ندادم

لشکرکشی کرده بود

خودش و دختراش اومدن خونمون

در این حد بی فرهنگ

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
مادرشوهر منم دقیییقا همینه تازه میاد میگه وااای دخترای خواهرم اینقدر زرنگ ان اینکار میکنن اونکار میک ...

نمیدونم چشونه واقعا

واسه دختر کوچیکشم همینه البته

2742
ربط  داره زبونت خیلی درازه حیف ک من مادرشوهرت نیستم

قبل اینکه برا پسرت زن بگیری حتما ب تراپیست برو 

جدی میگم ازار دهندست این رفتارا

زنگ بزنم چی بگم؟ من اشلا از تلفنی صحبت کردن با کسی بیزارم مگه اینکه دوستم باشه همین سال تا سال ب م ...

گفتم زنگ بزنی که نیاد خونتون چون دیگه واقعا اوندن زور داره والا هم کلا ولش یه مدت بگذره ببینه جواب نمیدید بیخیال میشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
هرکس باید حد خودشو بدونه خب قرار نیست بخاطر دیگران زندگی کنیم ک این بی احترامی نیست

همین مادرشوهر اگه پسرنداشت کی میخاست شماروبگیره  شوهرکجا بود ک توروبگیره واا انگار طلبکاری

2740
ببین یبار حواسم نبود تلفن جواب ندادم لشکرکشی کرده بود خودش و دختراش اومدن خونمون در این حد بی فره ...

گوشیمو سایلنت نکنم روزی. ۲۰ بار زنگ میزنن همشون

نمیدونم چشونه واقعا واسه دختر کوچیکشم همینه البته

منم خواهرشوهرم از من بدتره ولی این زیربار نمیره میگه نهههه اون خوبه تو مشکل داری تنبلی ظرفات همه سیاه شده چرا سیم نمیکشی 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
همین مادرشوهر اگه پسرنداشت کی میخاست شماروبگیره  شوهرکجا بود ک توروبگیره واا انگار طلبکاری

ازدواج کار شاقی نیست ک 

گفتم زنگ بزنی که نیاد خونتون چون دیگه واقعا اوندن زور داره والا هم کلا ولش یه مدت بگذره ببینه جواب ن ...

۹ ساله همینه

اوه😐اومدن ببینن تمیزی یا نه😐🤦

احمق 

یعنی از اون احمق تر ندیدم

بخدا بخاطرش کیلومترها از خونواده خودمم دور شدم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2706