2737
2734
عنوان

سرطان پروستات

23691 بازدید | 54 پست
سلام دوستان لطفا راهنماییم کنی کسی رو توی اشناهاتون دارید که مبتلا به سرطان پروستات شده باشه؟دکتر خوب توی تهران میشناسید؟ من بابام مبتلا به بدخیمی پروستات که متاستاز داده به ستون مهره هاش لطفا کمکم کنید
من در روزگاری زندگی میکنم که تنها خدایش از پشت خنجر نمی زند.......؟؟؟؟؟!!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ملینا جان ایشالله بابا خوب شن عزیزو اون دکتر اسمش محسن ایتی هستش عالیه خیلی هم خوش برخورد هستش مطبش سهروردی شمالیه تو نت سرچ کن حتما بابا رو ببرید گرچه بد وقت میده خیلی طولانی وقت میده ولی بگو اورژانسیه حتما برید موبق باشی
2738
از این جهت گفتم حنما ببرید چون دکتر خیلی خوبی هستش عزیزم بد برداشت نکنی عزیزم چون من سنگ کلیه داشتم من سنگ شکن کرد خیلی خوب سنگ شکن انجام داد البته بیمارستان مهر هم میره تو نت سرچ کن بعد از مطب بپرس چه روزهایی بیمارستان مهر هستش اگه موفی نشدی از بیمارستان بپرس چه روزهایی میاد درمنگاه بیمارستان فکر کنم از طرق درمانگاه راحت تر باشه برید عزیزم
نه چرا ناراحت شم فک کنم باید از دکترش معرفی نامه بگیرم اخه ما از شهرستان میایم و واقعا هم اورژانسیه
من در روزگاری زندگی میکنم که تنها خدایش از پشت خنجر نمی زند.......؟؟؟؟؟!!!!!!!
ملینا جان
انشالله خدا کمک میکنه برای شفای پدرت
اگر اشتباه نکنم دکتر آیتی اورولوژیست هست
بخصوصدر مرحله ای که سرطان پدر شما هست حتما لازمه با انکولوژیست یا متخصص خون و سرطان هم صحبت بشه چون عمده درمان شیمی درمانی است
2706