2737
2734
عنوان

نظر خواهی در مورد سیسمونی

644 بازدید | 51 پست
سلام دوستان.من فعلا شروع به خرید نکردم .چند روز دیگه میرم تو ماه سوم ولی علاقه دارم از الان اطلاعات خوبی به دست بیارم.تاپیکای مشابهی هم هست میدونم ولی میخواستم چند تا سوال مورد نظرم رو بپرسم
اول اینکه هم تخت نوزاد نوجوان بگیرم هم تخت پارک؟تخت نوزاد نوجوان رو که حتما میگیرم که با کمد ش ست باشه.ولی به نظرتون تخت پارک هم باید بگیریم؟رو تخت خودمون که نمیشه بخوابونمش خوب ادم میترسه بیفته یا شب غلت بزنیم اذیت شه
از طرفی چون تو جهیزیم چیرای زیادی خریدم که اصلا استفاده نکردم مثل سرخ کن و بخار پز و خرد کن و قهوه ساز و........واقعا دلم میخواد فقط و فقط چیزایی بخرم که واقعا استفاده میشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

و اما میز توالت منظورم اینه و میزشه .وااقعا بدرد میخوره؟من دوس دارم به جای اینکه اتاق رو با وسایل غیر ضروری پر کنم فضای بیشتری برای بچه وجود داشته باشه تا بتونه بعد یکسال راحت تر بازی کنه
2728
تخت پارک به هیچ دردی نمیخوره.برای بغل تختت هم یه گهواره باید بگیری برای روزای اول
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
سوال سومم اینه که بعضیا میگن سایز صفر از اول به بچه ما نمیخورد کوچیک بود من تو تاپیکایی اینارو خوندم که گفتن.خوب این باعث میشه ادم موقع خرید یه حس بدی داشته باشه همش میگه الان سایز صفر خوشگل بخرم اندازش نشه چی.بعد اگه یک بخرم بزرگ باشه خیلی بده که.اوت اول میگن یه لباس بده تنش کنیم بزرگباشه به تنش .واقعا اینکه سایز صفر بهش نخوره خیلی پیش میاد؟
اگه هم جا داشته باشی و هم پول، گهواره یا تخت پارک خوبن.
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2740
الناز و دنیز جون منظورتون از گهواره اون وسیله ایه که پایش خیلی بلنده؟نمیدونم چه جوری بگم منظورمو.همون که پایش بلنده چین چینای خوشگل داره اصولا.اخه اونم شنیدم فقط تا 5 ماهگی بچه رو توش میذارن بعد خوب نیست دلم میخواد یه چیز خوب و کارامد بخرم.دوستم میگه هرچی بخری اخرش باید بذاری کنار خودت.اخه سه نفری رو تختتتتتت.خیلی بده وسط شب دستمو بلند میکنم بخوره......
بچه بالای ۳۶۰۰ سایز صفر نمیخوره یا خیلی زود کوچیک میشه
میتوان زیبا زیست، نه چنان سخت که از عاطفه دلگیرشویم،نه چنان بی مفهوم که بمانیم،میان بدوخوب،لحظه ها میگذرند،گرم باشیم پر از فکر و امید،عشق باشیم و،سراسرخورشید،زندگی همهمه مبهمی از ردشدن خاطره هاست،هرکجاخندیدیم هرکجا،خنداندیم،زندگانی آنجاست،بی خیال همه تلخی ها
تاپیک تجربیات استفاده از سیسمونی رو خوندی؟
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
سایز صفر فقط یه دست بخر. به فروشنده هم بگو اگه نخورد میام بزرگشو میگیرم
من برای جهیزیم همه چیز خریدم. همه رو هم استفاده میکنم. تخت پارک بخر. همکار من الان بچش یک سالشه. میگه تو تخت پارکش میخوابه
2706