2733
2734

به نظر من مشکل خیلی خیلی بزرگ ما ازدواج نکردن جووناییه تو خونه موندن درسته منم ازدواج کردم مشکلات خودش داره زندگی مشترک هم 

ولی آتیش میگیرم وقتی میبینم یه نفر که سنش داره بالا میره تو خونه نشسته کم کم داره افسرده میشه حقشه ازدواج حقشه خانم خونه باشه بچه آینده احترام 

کار ندارم یکی خودش سخت گیره یا یکی خودش نمیخواد خیلیا هستن خواستگار واقعا ندارن یا خواستگار مناسب واقعا ندارن مجبورن مجرد موندن اگرم بپرسی ازشون میگن دوست نداریم ازدواج کنیم چرا دوست دارن چون نیس مجبورن بگن پیش کی درد دل کنن تا آبروشون نبره

بعضی سایت و گروه های ازدواجی هم که شاید اعتبار زیادی نباشه بهشون اعتماد کرد نمیگم اصلا نمیشه اعتماد کرد ولی سخته ازدواج امر مهمیه باید با احتیاط جلو رفت 

خواهرانه خواهش میکنم هر کسی مجرده و سنش بالای ۳۰ ساله اینجا بیاد شرایط واقعیش بگه نه شرایط سخت نه الکی آسون توقعاتش بگه شرایط خودش بگه شهرشم بگه بقیه هم اگه مورد مناسب براش داشتن خواهرانه داخل پی وی بهش معرفی کنن 

دوستی و شماره دادن ول کنین سعی کنین همشهری یا شهر نزدیک باشه تا حضوری جلسه اول خواستگاری رفت بعد اگه خواستن زیر نظر خانواده ها حرف بزنن یا نه 

عکس و چت ول کنین کی میاد تو چت بگه من بد اخلاقم من فلانم 

بعد ازدواجم باید صبور بود هیچ کس بی مشکل نیس 

ولی دارم آتیش میگیرم جوونای دهه شصت پیر و افسرده بشن فقط طعنه بقیه براشون بمونه تا وقت هست جهاد کنین

میگن قیامت باید جواب داد اگه دستت رسیده واسط ازدواج بشی و نشدی همه چی این دنیا نیس هر کسی میبینی چسبیده به شوهر و بچه خودش خوش میگذرونه از دل شکسته مجردا خبر نداره 

هر کی ادعا داره بنده خوب خداست بیاد کمک دوستی نه دوباره میگم هر کسی شرایطش به برادرتون داییتون پسر عموتون آشناتون همسایه اتون هر کی میخوره دختر مردم معرفی کنین 

من خودم والا الان کسی دستم نیس اگه بود میگفتم 

کانال ایتا. اسمش. هست.   ننه ابراهیم

سرچ کنین،مورد برای ازدواج معرفی میکنه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731

به آبروی حضرت فاطمه قسمتون میدم مدیونید از این تاپیک سک استفاده کنین واقعا هر کسی حقیقت بگه اگه شخصی میشناسه عیب هاش قایم نکنه مثلا اگه برادری داره بد اخلاقه یه دختر خوب اینجا پیدا شد نگه برادرمه بدار خوشبخت بشه دختر مردم چی اون بدبخت بشه 

میخوام بگم نه برای دوستی از این تاپیک استفاده کنین 

نه الکی عیب ها رو قایم کنین 

اگه شخص مناسب میشناسین به شخص مناسب معرفی کنین 

نمیخوایم از چاه بیفتن تو چاله بگن ای کاش ازدواج نکرده بودیم 

یه جلسه خواستگاری ام برین برای آشنایان دیگه خانواده ها خودشون میدونن یه مدت با هم آشنایی بمونن یا نه 

نه اینکه شماره بدین دختر مردم وابسته بشه با احساس تصمیم بگیره تو چت و دوستی ام پسر عیب هاش نمیگه 

کانال ایتا. اسمش. هست.   ننه ابراهیم سرچ کنین،مورد برای ازدواج معرفی میکنه

هر کی جای معتبر میشناسه آدم معتبر میشناسه واسط معتبر میشناسه اینجا معرفی کنه اگرم کسی خواست پی وی سوال کنین از همدیگه 

ولی همش حقیقت بگین 

شماره و پیامک و دوس شدن ول کنید 

تاکید می‌کنم دو تا خانم با هم هماهنگ کنن اگه موردایی تو گروه بود 

نمیشه به دهه هفتادی ها هم کمک بدین؟ 😅  چقد خوبی ، خدا خیرت بده عزیزم

گلم خودم موردی دستم نیس ولی آتیش گرفتم چند تاپیک دیدم 

خودمم ازدواج کردم درسته مشکلاتم بعد ازدواج هست 

ولی نمیخوام دخترای خوب ایران تو خونه غصه دار بشینن

دهه هفتاد خودشون بجنبن وقت دارن دهه شصت رو وظیفه ماست کمک بدیم 

منم داداش دهه شصتی دارم اما فعلا آدم نشده همون بهتر مجرد باشه. من خیلی هارو دیدم میگن طرف ازدواج کنه آدم میشه سر به راه میشه ولی خدایی برای آدم شدن برادراتون یا پسراتون یه راه دیگه رو انتخاب کنید.‌ اینم من گفتم تا این موضوع رو حتما در نظر بگیرید قبل معرفی

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
من یک خواهر دارم متولد ۶۰ از مهربونی‌ و صبوری رو دستش نیست.علوم آزمایشگاهی خونده.شاغله. دلسوز خانوا ...

شما مسوولی خواهرم تو پارک نشستی روضه نشستی هر جا رفتی شب قدری مهمونی اسم خواهرت بیار ویژگی های خوبش بگو 

2706