2752
2734
عنوان

نظر خواهی در مورد سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 51 پست
منظورم از شش دست فکر نکنی ست کامل هر لباسا منظورم یه بلوز و شلوار سعی کن بلوز از این زیر دکمه دارا بگیری تا موقع بغل کردن از زیر شلوارش نیاد بیرون
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
سلام من اومدم میخواستم بگم 3 و نیم کلاس دارم.هنوز شروع نشده .اخه میاد خونمون شاگردم هنوز نیومده.بچه ها میگن به جای روروک واکر بخرین واکر چیه؟والا من از واکر چیزی که یادمه ادمای پیر باهاش راه میرن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی مامان طاها قبول دارم اینکه روروک خوبه از نظر اینکه بچه سرگرم میشه مادرم به کاراش وقت میکنه برسه .والا ما که با روروک بزرگ شدیم پامون کج نشد ولی خوب نمیدونم میترسم بخرم
2731
مامان طاها چه مارکی خوبه؟با شستن خراب نشن لباسا
میتوان زیبا زیست، نه چنان سخت که از عاطفه دلگیرشویم،نه چنان بی مفهوم که بمانیم،میان بدوخوب،لحظه ها میگذرند،گرم باشیم پر از فکر و امید،عشق باشیم و،سراسرخورشید،زندگی همهمه مبهمی از ردشدن خاطره هاست،هرکجاخندیدیم هرکجا،خنداندیم،زندگانی آنجاست،بی خیال همه تلخی ها