2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
سرعین
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی
خونه! چقدر دلم مسافرت میخواد
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
اااای واااای من..... جاریم رفته آنتالیا..... ما هم می خواستیم بریم مرخصی ندادن به شوشو..... باید بتمرگیم توی خونمون.....حسودنیستما ولی دارم می ترکم ازحسودی
زیباترین جمله این است: اما من تو را دوست دارم... و دردناک ترین جمله این است: من تو را دوست دارم، اما...
منم دلم سفر میخواد .راستش دیگه از شمال سیر شدم دوست دارم یه جای دیگه برم .زنگ زدم برای تور مشهد گفت برای 3 روز ایه هتل اپارتمان دور از حرم 650 تومن نفری با هواپیما .هتل 3 ستاره نزدیک هم 1200 رفت هواپیما برگشت قطار . خیلی گرونه
زن یعنی در فکر وعده بهشت.....در جهنم زمین بی سرنوشت
منم دلم سفر میخواد .راستش دیگه از شمال سیر شدم دوست دارم یه جای دیگه برم .زنگ زدم برای تور مشهد گفت برای 3 روز ایه هتل اپارتمان دور از حرم 650 تومن نفری با هواپیما .هتل 3 ستاره نزدیک هم 1200 رفت هواپیما برگشت قطار . خیلی گرونه
زن یعنی در فکر وعده بهشت.....در جهنم زمین بی سرنوشت
2706