2752
2734

داداشت چی شد؟

منم خیلی ساله که به خاطر غم تمرکزمو از دست دادم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2731
از عطاری بگیرم یا داروخانه؟ عوارض نداره

گیاهیه ، داروخونه ها دارن 

من دکتر برام تجویز کرد ، یه دونه ژهر می خوردم یه دونه شب ، 

واقعا تمرکز فکریم بیشتر کرده بود 

من اون زمان بچه شیرخواره داشتم و شب ها از خستگی بی هوش می شدم بعد موقع استفاده جینسینگ طوری بود که شب ها بچم می خوابوندم و می نشستم درس می خوندم اونم با فهم و تمرکز! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

پودر خود گیاه داخل کپسول ریختن ، ماده شیمیایی توش نداره ، من اون زمان چون بچه شیر می دادم و همه قرصی نمی تونستم مصرف کنم دکتر این دارو گیاهی برام نوشت

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
قیمتش چندا یه بسته چندتا داره؟

یه بسته ۳۰ تا داره 

من اون زمان دو تا بسته رو تو یک ماه استفاده کردم البته ایام امتحاناتم هم همون یک ماه بود که برام کافی بود ولی خوب حال روحی رو هم بهتر می کنه 

بعدش وقتی امتحانت بهتر بدی اون استرست میاد پایین تر و حالت افسردگی ات هم کمتر می شه ، افسردگی کمتر بشه ، تمرکزت به طور طبیعی بالاتر میاد! 

2706