2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گل پری من یکی حستو خوب میفهمم 2 هفته قبل جاریم اینا اصفهان رفته بودن حالا من به همسرم میگم بریم اصفهان بهم میگه نه اونا ناراحت میشن ما هم اون جا که اونا رفتن بریم اورتون میشه اخه چه ربطی داره .خوب سفره دیگه
زن یعنی در فکر وعده بهشت.....در جهنم زمین بی سرنوشت
مامان پارسا جون پاشو بیا خونه ما ... از حرم خیلی دوریم ولی توی شهرمشهدیم..... به خدا راست میگم بیا خونه ما
زیباترین جمله این است: اما من تو را دوست دارم... و دردناک ترین جمله این است: من تو را دوست دارم، اما...
2731
مامان پارسا به جون بچم تعارف نمی کنم بیاین اینجا پول هتل واسه چی بدین آخه بیاین خونه ما... میگم دوره به حرم ولی خیلی بهتر از هتله که خون باباشونو از آدم می گیرن
زیباترین جمله این است: اما من تو را دوست دارم... و دردناک ترین جمله این است: من تو را دوست دارم، اما...
2740
منم دلم هوا امام رضا کرده ولی تو سه ماهه دوم میرم اخه باردارم در کر مسافرت رو دوست ندارم این گرما هیج جا بهتر از خونه مود ادم نیست والا
هیچ نا امیدی به خودت راه نده.خدا جونم تو بی اندازه بی نیاز ومهربونی ازت میخوام از لطف بی کرانت به همه بدی یا الرحم الراحمین
یه دونه جون شماهم اومدی مشهدقدمت سر چشمم.... اصلا از همین تریبون اعلام می کنم هرکی قصدسفربه مشهد داره توی تعطیلات بیاد خونه من
واقعا ادم تو نی نی سایت احساس تنهایی نمیکنه ممنون عزیزم.هتلش زیاد نمیشه این بلیط هواپیماست که الان 500 تومن ارزونش شده .باورت میشه 500 بلیط هواپیما.هر چی بتونن پول میگیرن . دستشونم بازه .چون هزینه بلیط شناوره
زن یعنی در فکر وعده بهشت.....در جهنم زمین بی سرنوشت
2706