2737
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 342483 بازدید | 53717 پست
با سرگروهی مثل تو خیلی بیشتر باید کار کرد😍💪🏻

عزیزمی😍😍

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
سلام سلام نوش جونت ذرت مکزیکی رو چرا دعوا کنیم. خوبه که من با حذف مخالفم کلا یه ذره خوردن خوبه & ...

سلام زیبااا😘😘

عه خب خداروشکر😂😂😂من خیلی دوس دارم و هوس میکنم😶

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عشقم یو خسته نباشی😂🤩🤩🤩

یو یو سلامت باشی😂😂😍❤

[QUOTE=336045124]سمیرا جون میگم میشه سالاد خورد  @خزان_نارنجی    [/QUOTE بخور فدات ن ...

بچه ها با سوالاشون دارن شبیه ....سوالی میشن😂😂😂😂

2731
دیگه چه کنیم😂😂😂  قرار بود پروتیین بگیره 😁 یو یو سوال پیچ شده😂

عااااشقتم لعنتی😂😂😂😂😂

2740
😂پیچ خوردیم فر خوردیم کلا

ببخشید سمیرا من آب میتونم بخورم اشکالی نداره؟😂😂

ببخشید سمیرا من آب میتونم بخورم اشکالی نداره؟😂😂

به خدااا من راضیم ازین سوالا .

میان در مورد دفع مواد زاید بدنشون ازم میپرسن با جزییااااات تو خصوصی قبلا چند نفر درخواست میدادن هی تشریح میکردن اینجوری شدم اونجوری شدم این رنگیه شله سفته وایییی خدا من کِی مدرک تخصص گوارشمو گرفتم خدا داند.....

😂😂😍بخور عشقم تو چه لیوانی بخورم؟؟ با سینی یا بی سینی؟ دسته دار یا بی دسته؟

عزیزم ببخشید رو یادته تو کلاه قرمزی؟؟؟😂

الان نسترن میاد بیا فرار کنیم🏃🏃🏃

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
ن دیگه خواستتم برم شما نزارید بعد ۳ماه تازه اراده کردم😅

نه دیگه ما نمیتونیم جلوی رفتن کسی رو بگیریم  اراده که باشه می مونی و با قدرت ادامه میدی

از حذف شدن بترس  

سرگروه آبی و بنفش💜 شروع ۶۴ - الان ۶۱.۴ - هدف ۵۳

@خزان_نارنجی    

ماست ۳۰۰

گوشت ۷۰۰

توت فرنگی ۱۵۰

ماهی و میگو ۲۰۰

جمع کل ۱۳۵۰

دیروز اصلا هر چی میخوردم سیر نمیشدم. 

ورزشم نکردم. فیبر و ویتامینم نخوردم.😶 

تنها کار مفیدی که برای سلامتیم انجام دادم اینکه بالاخره وقت چک اپ چشم پزشکیمو گرفتم. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
@خزان_نارنجی     ماست ۳۰۰ گوشت ۷۰۰ توت فرنگی ۱۵۰ ماهی و میگو ۲۰۰ جمع کل ۱۳۵۰ دیروز ...

عزیزم جونی برات نمیمونه که حق داری بیا برنننج بخور نون بخووور😂😂👹😈

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2706