2733
2734
عنوان

طلاق بگیرم یان یا بهش بازم فرصت بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 26843 بازدید | 772 پست
نمیدونم واقعا نمیدونم همه چی نابود شد 

حالا خودش میخوادت؟ خودت میخواهیش؟ اگه آره حتما حتما برگردید سر زندگیتون. حرمت و اینا هم با گذر زمان درست میشه مطمئن باش. اگه نشد هم همیشه فرصت جدایی هست. اگه الان راه برگشت داری برگرد برگرد برگرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اشتباه اول شما بودی بی اجازه رفتی خونه پدرت ولی همسرت هم بنظرم ی آدم بشدت وحشی‌ه نباید حلو پدر و مادرت شما رو بیرون می‌کرد و استوری طلاق بنظرم فوق العاده بچس و خیلی اشتباه کردید تا دادگاه رفتید حرمتا شکسته شده انشالله هر چی خیره پیش بیاد 

2740
ن تازه همه جور دنبال اینک ی جوری شکایت کنه ی جوری بره سرکارش ابروشو  بریز  گیر داد بود بر ...

ن عزیزم شوهر به این خوبی داری هیچ وقت اینکاارو نکنی 

اگه حدا بشی فک میکنی زندگی خوبی در انتظارته

بخدا اینطور نیست، نذار مامانت یا هر کسی دیکه ای تو زندگیت دخالت کنه هیچ وقت، میدونی مامانت دخالت میکنه هیچ وقت از زندگیت پیشش نگو مسائلو با شوهرت حل کن 

من تجربه همچین چیزیو تو زندگیم دارم که زندگیم از هم پاشید بخاطر سن کمم ومادرم 

لطفا شما تکرار من نباش حیف زندگیت

مادرت با این اخلاقش در طول نامزدیتون یا اوایل ازدواج حرفی به شوهرت نزده بود ؟ناراحتی قبلش درست نکرده ...

ب شوهدم ن ولی ب خودم 

حتی برای من یلدای اورد بودن قشنگ یادمه 

بعد از رفتن ها شروع کرد ب خندیدن با مسخره ببین چی اوردن بران کدو خراب شده ارزشت در همین حدهه

عزیزم تنها راهت باتوجه به این رفتار شوهرت اینه که بری محل کارش

مطمئن باش اصلا هیچ واکنش بدی نداره

شوهر من نظامی نیست ولی خیلی اخلاقش شبیه شوهر شماست منم ۶ ماه قهر بودم خودم رفتم محل کارش...

حیفه زندگیت سر هیچ وپوچ خراب شه

قبل از دادگاه مهریه هم برو

به دوستش هم زنگ نزن ممکنه بخاطر غرورش بازم لج کنه

خودت پاپیش بذار

ان‌شاءالله که حل میشه

ارهه دست خودشه

ببین اینکه به شوهرت زنگ بزنی یا پیام بدی جالب نیست 

اما میتونی بری دادگاه پیش قاضی پرونده ات بهش توضیح بده بگو‌خانواده ها افتادن وسط من زندگیمو دوست دارم  طلاق نمیخوام اما شوهرم نمیاد دادگاه ها که ببینمش باهاش حرف بزنم شما بکاری کنید 

خود قاضی تو جلسات میکه باید زوج هم حضور داشته بلشه بعد دو تا نصیحت میکنه دو تا تهدید میکنه شاید شوهرت سر عقل بیاد 

2706