2733
2739

میخوام برنامه ی روزانه ی دونفر رو براتون بذارم بگید کدوم رو انتخاب میکردین و اکثرا کدوماشون طرفدار دارن🙏🏼❤

البته هردوشون تو رابطه هستند .. 

۱ 

دخترخانومی ک صبحا ۸ صبح بیدار میشهِ 

بعد از خوردن صبحونهِ و ..

میرهِ باشگاه تا ۱۱ و نیم 

میاد خونشون ی دوش میگیرهِ نهارشو میخوره میره سرکارش ( ناخنکاری ) تا ۶ عصر 

از ۶ و نیمم میره داروخونه شغل دومش تا ۱۰ شب

۱۲ هم میخوابهِ 

جمعه ها هم با خانواده اش میره بیرون ( اکثرا طبیعت ) 

موقع هایی هم ک بیکار هستش ی گلخونه ی کوچولو دارهِ ک اونجاست .. 

۲

دختری ک صبح ها ۹ ، ۱۰ بیدار میشهِ 

سرکار و باشگاه نمیرهِ ولی اکثرا ت خونه 

کارایی مثل : 

گل کاری ، کیک پزی ، و از این کارارو انجام میدهِ 

و خوب اکثرا بیکار هستش 

ظاهر و چهره ی هردو : هردوشون در یه حدن 

خوشگل ان خدایی 

اخلاقشونم : 

دختر شماره ی ۱ 

مهربونه ، مثله بچه ها میمونه ( همونقدر روحش لطیفهِ ) 

ولی خوب بوقتش سنگینهِ ، بوقتشم شوخ 

کیوته 

صبورم هس

دختر شماره ی ۲ 

اونم مهربونه ولی زود ناراحت میشه

زود عصبی میشه و اصلا صبور نیستش 

خب کدوماشون؟! و چرا 

لطفا دلیلشم بگید دوستان🫀

آن‌ نهِ🧷🤍

اولی چون کلاازدخترهای که ورزش میکنم خوش میاد

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نظر خودمو میگم :اولی خیلی خوب دختر مستقلیه ولی این دیگه وقتی برای ازدواج نداره از صبح تا شب داره کار میکنه

دومی برای ازدواج مناسب چون وقتش ازادتره نسبت به اولی تو کار خونه هم وارد تره 

یک چیزی میان این دو خوبه  

یک عدد استارسید تنها 💔

اولی چون مشخصه که اهل خودسازی و توسعه فردیه. مسئولیت پذیره و مدیریت زمان و برنامه ریزی بلده. چنین شخصی هم باعث رشد خودش میشه هم در کنارش میشه رشد کرد. اگه مرد بودم دوست داشتم مادر بچه‌م این جوری باشه.

2740
پسرا از دخترای مستقل خوششون میاد؟!

صددرصد

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
پسرا از دخترای مستقل خوششون میاد؟!

بستگی به شخصیت اون پسر داره. معمولا مردهای سنتی و اونایی که به زن نگاه از بالا به پایین دارن و هویت زن رو فقط تو آشپزخونه خلاصه میکنن از دخترای مستقل فراری ان. اما مردهایی که یه زنی میخوان که مدیریت خونه رو بهش بسپارن و بتونن بهش تکیه کنن دنبال زن قوی و مستقل هستن.

بستگی به شخصیت اون پسر داره. معمولا مردهای سنتی و اونایی که به زن نگاه از بالا به پایین دارن و هویت ...

جدیدا مد شده مرد ب زن تکیه کنه ؟ :/

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

چقد یک منِ 

تازه من صبا ۶ پامیشم جای ۸😁ولی خب شاغل ناخنکار نبودم و نیستم مجردی ی شغل دیگه داشتم الانم خانه دارم

همون یک بهتره بیشتر ب خودش اهمیت میده 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2706