2737
2734
عنوان

آفت دهان

3293 بازدید | 12 پست
سلام .
من الان حدود 10 ساله که همیشه دائم آفت میزنه دهنم . خیلی هم زیاد و دردناک. اصلا نمیشه حرف زد یا خندید . یا چیزی خورد . هیچ دارویی براش نداده دکتر . میگن درمان نداره . کسی در موردش اطلاعاتی داره ....کمککک
راضیه جوونم سلام

منم دقیقا مثل شما هستم از داروخانه قطره گیاهی میرتکس بگیر و حتما بروشور داخلشو بخوون و استفاده کن

من از عطاری پرسیدم فکر کنم میوه بلوط بهم داد که باید بجوشونی و تو دهن قرقره کنی

متاسفانه یه ویروس ِ و تو بدن همیشه هست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمی شاید خدای ناکرده مبتلا به پمفیبوس باشی بنظرم یه سر برو بیمارستان رازی اونجا قطعا نتیجه می گیری
بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
2728
سلام راضیه جان منم مشکل شما رو دارم هر وقت استرس می گیرم افت های شدید میزنم به همین صورتی که گفتید. برای من حتی قرص و پماد افت از فرانسه هم اوردن ، اما هیچی مثل رب انار برام اثر نکرد.وقتی افت میزنم کمی رب انار و روی افت میزارم.لحظه اول میتونم بگم از سوزش اتیش می گیری.سوزشش خیلی خیلی زیاده.تحمل می خواد اما بعدش شروع به سر شدن میکنه و دردش کاملا از بین میره یعنی حسی روش نیست.افت های من اصولا دو هفته طول میکشه تا خوب شه اما بعد زدن رب انار حدود 4 روز کمرنگ میشه و از بین میره دردشم اصلا قابل مقایسه با اون زمان نیست .تو ایران منم هیچ دارویی نتونستم پیدا کنم از فرانسه هم که آوردن اثر چندانی نداشت.این کار رو مادربزرگم از قدیمی ها به یاد داشت.واقعا اثر داره.اگه تحمل چند ثانیه سوزششو داری حتما امتحان کن. امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم دوست خوبم.
انسانهای ضعیف انتقام میگیرند، انسانهای قوی می بخشند اما انسانهای باهوشند که نادیده می گیرند.
2740