2737
2734
دوست جونا سلام دیروز انگور و کلوچه خوردم امروز گلوم قرمز ه و ا ریزش بینی یعنی حساسیت.؟ یا سرما خوردم؟ میتونم شیر بدم به بچم که 9 ماهشه چه قرص یبی ضرره
خدای خوبم یه پسره سالم و خوشگل دادی شکرت، یه دختره سالم و خوشگل هم ازت میخام، همه با هم با همسری با سلامت و طول عمر شاد زندگی کنیم، بگین امین دوستای خوبم، حاجت روا باشین
جوانه الان همه اینجان کس زیادی نیست جواب بده http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=973793&PageNumber=7
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرماخوردگی چه ربطی به شیر دادن داره؟
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
2731
ربط نداره اگه چرکداشته باشه گلوم؟
خدای خوبم یه پسره سالم و خوشگل دادی شکرت، یه دختره سالم و خوشگل هم ازت میخام، همه با هم با همسری با سلامت و طول عمر شاد زندگی کنیم، بگین امین دوستای خوبم، حاجت روا باشین
نه عزیزم ربط نداره فقط موقع شیر دادن یا ماسک بزن یا جوری شیر بده نفس تو نفس نی نی نشی دکتر هم رفتی بگو شیر میدی انتی بیوتیکی بده که ضرر نداشته باشه برا شیردهی
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
دستات هم خیلی بشور با اب و صابون